800
۰
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد سراوان:

چهاردهم خردادماه، یادآور عروج ملکوتی بزرگ مردی از تبار نور است

عبدالحمید پارسافر گفت: چهاردهم خردادماه، یادآور عروج ملکوتی بزرگ مردی از تبار نور است که بر بلندای تاریخ سرود فتح و ظفر سر داد و امید را در دل ستم دیدگان خسته از ظلم و استعمار روشن کرد و آزادی و آزادگی را معنایی تازه بخشید؛ روزی که ملت بزرگ ایران و حتی مستضعفان و آزادگان دنیا در فراق محبوب خود صاحب عزا شدند.
چهاردهم خردادماه، یادآور عروج ملکوتی بزرگ مردی از تبار نور است
به گزارش شستون؛ عبدالحمید پارسافر سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد سراوان به مناسبت گرامیداشت سالروز ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران با صدور پیامی تسلیت گفت.

متن پیام به شرح ذیل است:

چهاردهم خردادماه، یادآور عروج ملکوتی بزرگ مردی از تبار نور است که بر بلندای تاریخ سرود فتح و ظفر سر داد و امید را در دل ستم دیدگان خسته از ظلم و استعمار روشن کرد و آزادی و آزادگی را معنایی تازه بخشید؛ روزی که ملت بزرگ ایران و حتی مستضعفان و آزادگان دنیا در فراق محبوب خود صاحب عزا شدند.
 
پانزدهم خرداد ۱۳۴۲ نیز نقطه عطف تاریخ مقاومت و انقلاب مردم مسلمان ایران اسلامی است. بی شک نام این روز گره خورده است با نام آن بزرگ مرد عرصه حماسه و عرفان و علم و پارسایی، شجاعت و تدبیر و عطوفت و مهربانی حضرت امام خمینی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران. آن فرزانه بی بدیل آن قدر به این روز اهمیت می داد که گویی دست تقدیر الهی به پاس این اهتمام، سفر ملکوتی او را با پانزده خرداد قرین ساخت و این یوم الله را با نام خمینی برای ابد جاودانه ساخت.
 
جایگاه و نقش دانشگاه در تربیت نسل آینده ساز میهن اسلامی از منظر معمار کبیر انقلاب، پراهمیت بوده و دانشگاه را مبدأ تغییر و تحول در جامعه خوانده اند و توجه به اهداف و اندیشه های آن پیر فرزانه در حفظ این جایگاه و تربیت جوانان کشور، سنگین ترین مسئولیت دانشگاهیان است.
 
اينجانب ضمن گراميداشت ياد و خاطره معمار کبیر و بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خميني(ره)، سالگرد رحلت جانگداز ایشان و شهداي والامقام 15 خرداد را به مردم ایران بویژه خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی تسلیت عرض نموده و توفیق و سربلندی همگان را از درگاه ایزد منان خواهانم.

انتهای پیام/
چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۲۹
کد مطلب: 18677
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *