800
۰

تبحر باورنکردنی یک میمون باهوش در استفاده از سنگ! + فیلم

ویدئویی که هوش باورنکردنی یک میمون برای فرار از باغ وحش را نشان می دهد به ویدئویی پربازدید در شبکه‌های اجتماعی چین تبدیل شده است.
تبحر باورنکردنی یک میمون باهوش در استفاده از سنگ! + فیلم
به گزارش شستون؛ به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، ویدئویی که شگرد باورنکردنی یک میمون برای فرار از باغ وحش را نشان می‌دهد به ویدئویی پربازدید در شبکه‌های اجتماعی چین تبدیل شده است. در این اتفاق جالب که در باغ وحشی در شهر «ژنگژو» واقع در استان هنان چین رخ داد این میمون باهوش با استفاده از یک سنگ بزرگ اقدام به شکستن محفظه شیشه‌ای محل نگهداری خود کرد.
در ویدئویی که توسط یکی از گردشگران و با تلفن همراه تهیه شده است، این میمون را در حالی که مقابل محفظه شیشه‌ای محل نگهداری خود ایستاده است، نشان می‌دهد. این ویدئو نشان می‌دهد این حیوان یک سنگ بزرگ را از روی زمین برداشته و آن را به شیشه می‌کوبد. در مرتبه دومی که میمون سنگ را شدیدا به شیشه می‌کوبد موفق به شکستن آن می‌شود. در این ویدئو مشاهده می‌شود که این حیوان با شکستن شیشه بلافاصله از مقابل آن پا به فرار می‌گذارد.
 
Play Video
 
کد ویدیو
دانلود
 
پس از این حادثه، مسئولان باغ وحش در مصاحبه با یکی از رسانه‌های داخلی چین اعلام کردند که این میمون بسیار باهوش‌تر از بقیه میمون‌هایی است که آن‌ها در این باغ وحش نگهداری می‌کنند و در استفاده از ابزاری که در اختیار آن قرار داده می‌شود تبحر دارد.
انتهای پیام/
پنجشنبه ۷ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۰۹
کد مطلب: 15222
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *