800
۰
بانوی بسیجی شهرستان سراوان:

هشت سال دفاع مقدس؛ ماندگار ترین حماسه بسیج/ نشاط و شادابی بسیجیان تعالی بخش آرمان های انقلاب است

بانوی بسیجی شهرستان سراوان گفت: نشاط و شادابی که در بسیجیان وجود دارد که در برنامه ریزی ها و اجرای اهداف سازمان بسیج و آرمان های انقلاب اسلامی ایران، تعالی بخش اهداف و زنده نگاه داشتن امید در دلها خواهد بود.
هشت سال دفاع مقدس؛ ماندگار ترین حماسه بسیج/ نشاط و شادابی بسیجیان تعالی بخش آرمان های انقلاب است
فاطمه نبوی در حاشیه مراسم گرامیداشت پنج آذر در گفت و گو با شستون اظهار کرد:ماندگار ترین عرصه خلق حماسه توسط بسیج، هشت سال دفاع مقدس جمهوری اسلامی ایران در مقابله با دشمن متجاوز بود.

 وی افزود: نقش بی بدیل بسیج در فتوحات رزمندگان اسلام زبان زد خاص و عام و مایه افتخار و عزت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

 بانوی بسیجی شهرستان سراوان خاطر نشان کرد: بسیج به عنوان ظرفیت راهبردی در تأمین  دفاع مردمی امری مستمر و تغییر ناپذیر است و این امر محقق نمی شود مگر در پرتو تعلیم و تربیت نیروهای جوان و با انگیزه در هدف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و آرمان های امام خمینی (ره).

نبوی ادامه داد: نیروی بسیجی مومن، با نشاط، با انگیزه، توانمند و ایثارگر در راستای آمادگی مقابلع همه جانبه و پاسخگوی تهدیدات دشمن در عرصه جنگ نرم می تواند مناسب باشد.

وی خاطر نشان کرد:  نشاط و شادابی که در بسیجیان وجود دارد که در برنامه ریزی ها و اجرای اهداف سازمان بسیج و آرمان های انقلاب اسلامی ایران، تعالی بخش اهداف و زنده نگاه داشتن امید در دلها خواهد بود.

انتهای پیام/الف.د
دوشنبه ۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۸
کد مطلب: 12597
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *