800
۰

توزیع 40 تن میوه شب عید در سراوان آغاز شد/ جذب 26 تن شکر توسط فروشگاه ریگی!

مدیر تعاون روستایی شهرستان سراوان گفت: با توجه به نیاز شهرستان، 40 تن میوه برای توزیع در ایام نوروز در نظر گرفته شده که در حال حاضر بیش از 50 درصد آن ذخیره شده است.
توزیع 40 تن میوه شب عید در سراوان آغاز شد/ جذب 26 تن شکر توسط فروشگاه ریگی!
شیرزاد کمالی در گفت و گو با شستون اظهار کرد: یکی از وظایف جهاد کشاورزی تنظیم بازار است که برای نوروز گوشت قرمز در حال توزیع در فروشگاه رفاه می باشد که شهروندان می توانند از این فروشگاه  گوشت قرمز مورد نیاز خود را تهیه کنند.

وی افزود: برای تهیه سهمیه شکر و برنج نیز با معرفی مباشر خرید انجام شده و توزیع با نظارت اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان آغاز شده است.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان سراوان ادامه داد:  جهت تأمین میوه شب عید ذخیره سازی انجام شده است که در ایام نوروز شهروندان با مشکل مواجه نشوند.

قادر بخش بلوچ زاده رئیس اداره تعاون روستایی شهرستان سراوان نیز در گفت و گو با شستون اظهار کرد: بر اساس نیاز شهرستان و با توجه سوابق سال های گذشته، برای شهرستان 40 تن سیب درختی و پرتقال در نظر گرفته شده که در حال حاضر بیش از 50 درصد این سهمیه ذخیره سازی شده است.

وی افزود: هر کیلو سیب درختی با قیمت 6 هزار تومان و هر کیلو پرتقال با قیمت چهار هزار و 800 تومان با وزن خالص و بدون وزن جعبه به فروش می رسد.

 رئیس اداره تعاون روستایی سراوان ادامه داد:  میوه شب عید در فروشگاه تعاون روستایی روبه روی اداره راهنمایی و رانندگی شهرستان، غرفه یاسین باران زهی واقع در فلکه 22 بهمن (بخشان) و یک غرفه در نمایشگاه بهاره از 26 اسفند در حال توزیع به شهروندان است.

بلوچ زاده خاطر نشان کرد: در حال حاضر چهار تن مرغ محمد از طریق جهاد کشاورزی در حال جذب است و پس از پیگیری های انجام شده، قیمت هر کیلو گوشت سفید نیز اعلام می شود.

 وی تصریح کرد: 26 تن شکر سهمیه شهرستان توسط فروشگاه ریگی از استان جذب و در حال توزیع است.

 انتهای پیام/الف.د
 
 
 
سه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۱۵
کد مطلب: 13818
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *