800
۰
امام جمعه اهل سنت سراوان:

قرار دادن سپاه در گروه های تروریستی نشان از دشمنی آمریکا با مردم ایران دارد/ مردم در کنار نیروهای مسلح هستند

امام جمعه اهل سنت شهرستان سراوان گفت: اینکه آمریکا سپاه پاسداران که یک سازمان مردمی است را در لیست گروه های تروریستی قرار می دهد، نشان از دشمنی آمریکا با مردم ایران دارد.
قرار دادن سپاه در گروه های تروریستی نشان از دشمنی آمریکا با مردم ایران دارد/ مردم در کنار نیروهای مسلح هستند
مولوی سید عبدالصمد ساداتی در گفت و گو با شستون اظهار کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران در راستای برقراری امنیت و ارائه خدمات رفاهی برای مردم جامعه، همگام با مردم جامعه بوده است.

 وی  با بیان اینکه سپاه یک سازمان مردمی است، افزود: سپاه پاسداران در جهت رفع مشکلات معیشتی مردم و امور خدمت رسانی همچون احداث مدارس و کلاس های  درس از هیچ کوششی فروگذار نکرده است.

 امام جمعه اهل سنت شهرستان سراوان ادامه داد: آمریکا بسیاری از کشورها را در تنگنا قرار می دهد و این موضوع برای اولین بار نیست چرا که از بدو پیروزی انقلاب اسلامی ایران با مردم ایران دشمنی کرده است.

مولوی ساداتی تصریح کرد: بیشترین هزینه و سختی در رابطه با اقدامات ترویستی شامل حال مسلمانان شده چرا آمریکا این افراد را محکوم نمی کنند و چنین افرادی که اقدامات تروریستی انجام می دهند را تحریم نمی کنند؟

وی خاطر نشان کرد: اینکه آمریکا با تهمت و دروغ سپاه پاسداران را جزو سازمان های تروریستی قرار داد، نشان از دشمنی آمریکا با مردم ایران را داد.

 امام جمعه اهل سنت سراوان با بیان اینکه دشمنی آمریکا با مردم ایران است، گفت: تمامی ادعاهای آمریکا مبنی بر اینکه در کنار و حامی میردم ایران است، کذب می باشد.

مولوی ساداتی با اشاره به اینکه مردم ایران از همان ابتدا پیام روشنی به ادعاهای خصمانه آمریکا داده اند، اذعان کرد: مردم ایران تجربیات زیادی دارند و مقابل ادعا های ترامپ ایستادگی و مقاومت می کنند چرا که این موضوعات ترفند ها و توطئه های دشمن است که با طرح های مختلف از جمله تحریم بانک ها، تحریم شخصت ها و تحت فشار قرار دادن برخی از کشورها در عدم تجارت با ایران نمایان می کنند.

وی گفت: مردم شریف ایران اسلامی با بیداری و هوشیاری همواره پشتیان کشور و نیروهای مسلح هستند و هرگز صحنه را ترک نخواهند کرد.

انتهای پیام/الف.د  
سه شنبه ۲۰ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۳۰
کد مطلب: 13881
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *