800
۰
کارشناس مسائل سیاسی:

هدف اصلی فتنه گران ضربه به اصل نظام بود/ تقلب یک دروغ و رمز آشوب بیشتر نبود

یک کارشناس سیاسی در سیستان و بلوچستان با بیان اینکه هدف اصلی فتنه گران در جریان انتخبات سال 88 ضربه به اصل نظام بود، گفت: ادعای تقلب یک دروغ و رمز آشوب بیشتر نبود.
هدف اصلی فتنه گران ضربه به اصل نظام بود/ تقلب یک دروغ و رمز آشوب بیشتر نبود
به گزارش شستون؛ احمدعلی خسروی در گفتگو با عصرهامون، جریان فتنه سال 88 را اقدامی علیه دمکراسی و آراء مردم در ایران دانست و گفت: پس از گذشت قریب به 10 سال از این ماجرا، هیچ شبه و تردیدی در خصوص طرح نقشه و تدوین برنامه از قبل طراحی شده توسط بدخواهان و همسویی قدرت های به اصطلاح جهانی برای تضعیف جمهوری اسلامی و شورش در ایران وجود ندارد.

وی با اشاره به اینکه فتنه گران خود در محافل خصوصی خود اعلام کرده اند که تقلبی در کار نبوده و ادعای تقلب ادعایی پوچ و بی اساس است تصریح کرد: نتایج نهایی انتخابات حاکی از اختلاف 11 میلیونی آرا دو نامزد داشت؛ حتی اگر تخلفی جزئی هم رخ داده باشد، امکان این میزان تفاضل در آرا به هیچ وجه ممکن وجود ندارد.

وی ادامه داد: هدف اصلی دشمن از جنجال انتخاباتی و آشوب های آن سال از به وضوح از شعارهایی که آشوبگران سر می دادند پیدا بود. همانطور که مشخص بود ادعای تقلب در انتخابات بهانه و ضربه به اصل نظام مقصودشان بود. از شعار علیه ارکان اصلی نظام و ارکان قدرت نظام کاملا پیداست این مساله یک دعوای انتخاباتی نبود.

وی با اشاره به نقش اساسی رهبر معظم انقلاب اسلامی در دفع شر فتنه گران اذعان کرد: مقام معظم رهبری در مدیریت بحران حرف اول را می زنند. سخنان ایشان کاملا روشن گرانه و بصیرت افزا بود. اگر مردم تحت تاثیر جو روانی قبل خطبه ها میلیونی آمدند، پس از خطبه های ایشان کاملا جمعیت ریزش پیدا کرد و در حداقل تحت تاثیر جو تبلیغاتی در خیابان ها حاضر شدند. رفته رفته کمتر شد و محو شد. بعدتر که مردم خیانت این فتنه گران را در عاشورا و تعرض و بی ادبی شان نسبت به ارزش های دینی و مذهبی را دیدند و متوجه بطلان این آشوب طلبان و حقانیت سخنان رهبری شدند.

خسروی خاطرنشان کرد: رهبری بارها خطاب به سران فتنه نسبت به عواقب اقدامات و سخنان کذب شان هشدارهای لازم را دادند اما متاسفانه این افراد با هدایت عوامل بیگانه دست به تحریک احساسات عده ای ساده لوح در داخل کشور زدند و تصمیم داشتند سوار بر موج به اهداف کور خود دست پیدا کنند.

وی با بیان اینکه امروز جمهوری اسلامی مقتدر و باصلابت تر از هر زمان دیگری به میسر خود ادامه می‌دهد، گفت: معاندان خارجی و بدخواهان و آشوب طلبان داخلی باید بدانند که ملت ایران مصمم تر از هر زمانی به سمت تحقق اهداف و آرمان های والای انقلاب در حرکت است و در این مسیر در مقابل هر عاملی که بخواهد وقفه و خللی ایجاد کند محکم و استوار خواهد ایستاد. تردیدی نیست پیگیری مسیر مقاومت در برابر فشارهای دشمنان عزت و سربلندی و پیشرفت و استقلال را برای کشور در پی خواهد داشت و کوتاه آمدن در برابرشان تنها باعث زیاده خواهی آنان خواهد شد.

انتهای پیام/
چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۲۰
کد مطلب: 14510
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *