800
۰
امام جمعه موقت اهل سنت جالق:

رهبر انقلاب ایران با درایت و بینش فتنه ها را رصد می کنند/بصریت بهترین ابزار برای شناسایی دسیسه ها

امام جمعه موقت اهل سنت جالق گفت: رهبر دین دار، آگاه و دور اندیش انقلاب اسلامی ایران هموراه فتنه ها را رصد و موضوعات را با درایت خود پیش بینی می کنند، که می طلبد از ایشان برای مقابله با فتنه ها تبعیت و پیروی کنیم.
رهبر انقلاب ایران با درایت و بینش فتنه ها را رصد می کنند/بصریت بهترین ابزار برای شناسایی  دسیسه ها
مولوی مجیب الرحمن رئیسی در گفت و گو با شستون با اشاره به سراریز بودن فتنه های مختلف در جهان اسلام، بیان کرد: فتنه ها از سمت معاندین و دشمنان در کشورهای اسلامی به ویژه در ایران اسلامی طراحی و برنامه ریزی می شود.

 وی افزود: مستکبرین و معاندین برای اینکه میان ملت مسلمان ایران که ملتی متحد و منسجم و مطیع قرآن، اسلام و مقام معظم رهبری است، شکاف و اختلاف ایجاد کنند، فتنه های مختلفی را رقم زدند.

 امام جمعه موقت اهل سنت جالق با اشاره به طراحی فتنه های مرموز در ایران اسلامی توسط دشمنان نظام، خاطر نشان کرد:  رهبر دین دار، آگاه و دور اندیش انقلاب اسلامی ایران هموراه فتنه ها را رصد و موضوعات  را  با درایت خود پیش بینی می کنند، که می طلبد از ایشان برای مقابله با فتنه ها تبعیت و پیروی کنیم.

 مولوی رئیسی تصریح کرد: در زمان فتنه بهترین ابزار جهت شناسایی، بصیرت است که انسان را از فتنه ها نجات و نقشه های دشمنان و نظام آگاه می کند که بتوانیم دسیسه های آنها را در نطفه خفه کنیم.انتهای پیام/الف.د
پنجشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۴۶
کد مطلب: 14514
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *