800
۰
امام جمعه اهل سنت شهرستان مهرستان:

پذیرفته شدن توبه حضرت آدم (ع) در روز عرفه/ اعلام یگانگی خداوند متعال در صحرای عرفات توسط حجاج

امام جمعه اهل سنت شهرستان مهرستان گفت: مسلمانان در صحرای عرفات یک صدا و با یک لباس ندای "لبَّیک اللّهمّ لبَّیک، لبَّیک لا شریک لک لبَّیک، إنّ الحمد و النّعمة لک و الملک، لا شریک لک لبَّیک" را سر می دهند و یگانگی خداوند متعال را به جهانیان اعلام می کنند.
پذیرفته شدن توبه حضرت آدم (ع) در روز عرفه/ اعلام یگانگی خداوند متعال در صحرای عرفات  توسط حجاج
مولوی عبدالخالق حسین زهی در گفت و گو با شستون بیان کرد: پس از اخراج حضرت آدم (ع) و حضرت حوا و فرود آنها به زمین، توبه حضرت آدم (ع) در روز عرفه پذیرفته شد که این روز از این جهت بسیار دارای اهمیت است.

وی با بیان اینکه اگر فردی که به حج مشرف شده باشد و این مکان را در روز عرفه ترک کند، حج وی مورد قبول نیست، ادامه داد: یکی از ارکان مهم حج حضور در عرفات است.

امام جمعه اهل سنت شهرستان مهرستان افزود:  اقامه نماز، دعا، استغقار از اعمال روز عرفه است و تمام مسلمانان جهان در این مکان با به نمایش گذاشتن یک حرکت اسلامی میان افراد غیر مسلمان ایجاد رعب و وحشت می کنند.
 
مولوی حسین زهی خاطر نشان کرد: مسلمانان در این مکان یک صدا و با یک لباس ندای "لبَّیک اللّهمّ لبَّیک، لبَّیک لا شریک لک لبَّیک، إنّ الحمد و النّعمة لک و الملک، لا شریک لک لبَّیک"  را سر می دهند و  یگانگی خداوند متعال را به جهانیان اعلام می کنند.

انتهای پیام/
شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۰
کد مطلب: 14978
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *