800
۰

پایان دومین دوره مسابقات بازی‌های کامپیوتری pes 2017 در سراوان

مسابقات pes2017 که باهدف غنی سازی اوقات فراغت در روستای غفور آبار آغاز شده بود، به پایان رسید.
پایان دومین دوره مسابقات بازی‌های کامپیوتری pes 2017 در سراوان
به گزارش شستون، دومین دوره مسابقات pes2017 شامگاه روز گذشته جمعه یکم شهریور ماه با برگزاری مسابقه فینال به پایان رسید.
 
عمران بلوچ دبیر سازمان مردم نهاد شهروند پویا در گفت و گو با شستون بیان کرد: این مسابقات که با هدف غنی سازی اوقات فراغت جوانان برگزار شده است با حضور 24 شرکت کننده از سطح شهر و مناطق حاشیه نشین به میزبانی روستای غفورآباد آغاز شد که در نهایت با قهرمانی احمد دهقانی به پایان رسید.

وی افزود: با توجه به معضلات و آسیب هایی که در حاشیه شهر جوانان را تهدید می کند، ورود هوشمندانه و با برنامه ریزی مناسب انجمن های مردم نهاد می تواند گام مثبتی در راستای کاهش آسیب های اجتماعی باشد.

 دبیر انجمن مردم نهاد شهروند پویا خاطر نشان کرد: جوانان حاشیه شهر جهت غنی سازی اوقات فراغت با مشکل مواجه هستند و با توجه به اینکه شهرستان سراوان بیشترین مرز خاکی را با کشور پاکستان دارد و آسیب هایی که در مرز وجود دارد، می توان با برگزاری مسابقات ورزشی و فرهنگی و همچنین مسابقات رایانه ای که طرفداران خاص خود را میان جوانان به ویژه پسران دارد، به نسبت از میزان آسیب ها کاست.
 
بلوچ در پایان  ضمن تشکر از جوانان عزیز و دهیار وشورای روستای غفورآباد و همچنین پایگاه سلامت اجتماعی اندیشه فردا، گفت: امید است با حمایت دستگاه های مربوطه این مسابقات و بقیه طرح های اوقات فراغت انجمن تداوم داشته باشد.

انتهای پیام/
 
 
 
 
 
 
 
 
شنبه ۲ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۵۹
کد مطلب: 15148
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *