800
۰
در راستای کنترل بیماری آنفولانزا انجام شد؛

برگزاری کارگروه های آموزشی و سلامت مدارس در سیب وسوران/ افراد بیمار تا بهبودی کامل از منزل خارج نشوند

رئیس مرکز بهداشت شهرستان سیب و سوران گفت: با توجه به شیوع بیماری آنفولانزا در کشور و کنترل این بیماری کارگاه های آموزشی در مدارس، مکاتب، حوزه های علمیه، سپاه و نیروی انتظامی برگزار شده است.
برگزاری کارگروه های آموزشی و سلامت  مدارس در سیب وسوران/ افراد بیمار تا بهبودی کامل از منزل خارج نشوند
ایوب کرد تمینی در گفت و گو با شستون با اشاره به اینکه کمبود داروی آنفولانزا و کمبود پزشک ندارند، بیان کرد: امید است با همکاری مردم در خصوص رعایت موارد بهداشتی این بیماری هر چه سریعتر فروکش کند. 

وی افزود: با توجه به شیوع آنفولانزا در کشور، برگزاری کارگروه سلامت و امنیت غذایی و آموزش در مدارس در تمامی مقاطع توسط کارشناسان مرکز بهداشت انجام شده است.

 رئیس مرکز بهداشت سیب و سوران ادامه داد: توزیع واکسن آنفولانزا میان گروه های  پر خطر، نصب بنرهای آموزشی در سطح شهر جهت آگاه سازی به مردم در خصوص بیماری آنفولانزا از جمله مواردی بوده که توسط مرکز بهداشت سیب و سوران انجام شده است.

 کرد تمینی با بیان اینکه تا کنون مورد مثبت در خصوص بیماری آنفولانزا در این منطقه مشاهده نشده است، خاطر نشان کرد: تمامی مراکز بهداشتی و درمانی و پزشکان در حالت آماده باش قرار دارند و تا کنون مشکل خاصی در این منطقه رخ نداده است.

وی تصریح کرد: مردم موارد آموزشی را جدی بگیرند، افراد بیمار به ویژه دانش آموزان در منزل استراحت کنند تا زمان بهبودی کامل از خانه خارج نشوند.

 رئیس مرکز بهداشت سیب و سوران گفت: آموزش های لازم در خصوص بیماری آنفولانزا در مکاتب، حوزه های علمیه، سپاه و نیروی انتظامی برگزار شده است.  

انتهای پیام/
شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۱
کد مطلب: 16301
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *