800
۰

زمان شروع فیلمبرداری قسمت‌های پایانی «پایتخت ۶» هنوز مشخص نیست

تهیه کننده سریال «پایتخت ۶» گفت: در حال حاضر جلسات متعددی پیرامون زمان و چگونگی شروع دوباره فیلمبرداری قسمت‌های پایانی سریال پایتخت در شرف برگزاری است اما تا وقتی که این جلسات برگزار نشوند نمی‌توان زمان دقیقی درباره شروع دوباره فیلمبرداری پایتخت اعلام کرد.
زمان شروع فیلمبرداری قسمت‌های پایانی «پایتخت ۶» هنوز مشخص نیست
به گزارش شستون؛ الهام غفوری در گفت‌وگو با خبرگزاری میزان، پیرامون زمان ساخت ادامه مجموعه تلویزیونی «پایتخت ۶» گفت: در حال حاضر جلسات متعددی پیرامون زمان و چگونگی شروع دوباره فیلمبرداری قسمت‌های پایانی سریال پایتخت در شرف برگزاری است اما تا وقتی که این جلسات برگزار نشوند نمی‌توان زمان دقیقی درباره شروع دوباره فیلمبرداری پایتخت اعلام کرد.
وی درباره نظر ستاد ملی مبارزه با کرونا درباره شروع دوباره فیلمبرداری سریال پایتخت افزود: شروع دوباره فیلمبرداری سریال پایتخت به عوامل متعددی بستگی دارد از جمله نظر ستاد ملی مبارزه با کرونا و ما به همین دلیل باید جلساتمان را برای این اتفاق برگزار کنیم، پس از این اقدامات می‌توان نظر نهایی درباره این شروع دوباره را اعلام کرد.گفتنی است سریال تلویزیونی «پایتخت ۶» به کارگردانی سیروس مقدم نوروز امسال در پانزده قسمت از شبکه یک سیما روی آنتن رفت و توانست مخاطبان بسیاری را با خود همراه کند، براساس گفت‌وگوی زنده سیروس مقدم در تلویزیون سریال تلویزیونی «پایتخت ۶» حداقل ۳ قسمت دیگر خواهد داشت.
قصه سریال «پایتخت ۶» با فوت بابا پنجعلی و اهدای اعضای بدن او آغاز می‌شود. بهبود فریبا پس از سال‌ها به ایران بازمی‌گردد، اما ماجرا‌هایی برایش پیش می‌آید که فهیمه را از شوهرش دلسرد می‌کند. بهبود در این فصل به بیماری سندرم دست بیگانه مبتلا است.
بهتاش که در فصل ۵ بیکار و آس و پاس بود حالا دروازه‌بان باشگاه فوتبال نساجی مازندران شده‌است و سیاسی شدن نقی معمولی شخصیت اصلی قصه یکی از دیگر جذابیت‌های سریال است. ارسطو در این فصل پایتخت ناخواسته وارد فروش موادمخدر می‌شود و از ماشین نقی که راننده نماینده مجلس است برای جابجایی مواد مخدر استفاده می‌کند.
پس از شیوع ویروس کرونا در ایران، شایعاتی مبنی بر توقف تصویربرداری این مجموعه در فضای مجازی منتشر شد که با تکذیبیه الهام غفوری مواجه شد. با این حال اعلام شد که پخش این فصل از سریال پایتخت به دلیل آماده نشدن قسمت‌های پایانی، در نوروز ۱۳۹۹ به اتمام نخواهد رسید.
با وجود تمام گمانه زنی‌ها سریال پایتخت به نوروز امسال رسید، اما در انتها به دلیل شیوع کرونا ناتمام باقی ماند. نمایش جمله «با شکست کرونا برمی‌گردیم، این داستان ادامه دارد» در انتهای قسمت آخر فصل ششم پایتخت همه مخاطبان را در انتظار بازگشت دوباره خانواده معمولی باقی خواهد گذاشت.
انتهای پیام/
سه شنبه ۹ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۳۴
کد مطلب: 18111
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *