800
۰
در استمرار خدمت بی منت؛

بازهم مردان بی ادعا وارد میدان شدند/ راه اندازی درمانگاه تخخصی درمانی سپاه در زادگاه خورشید ایران

فرمانده سپاه سراوان از راه اندازی درمانگاه تخصصی درمانی سپاه در نقاط محروم شهرستان جهت ارایه خدمات درمانی به مردم این خطه از کشور خبر داد.
بازهم مردان بی ادعا وارد میدان شدند/ راه اندازی درمانگاه تخخصی درمانی سپاه در زادگاه خورشید ایران
احمد مالدار فرمانده سپاه سراوان در گفت و گو با شستون بیان کرد: پس از تجربه پیرامون برپایی بیمارستان های صحرایی متعدد ازین پس سپاه در صدد برپایی درمانگاه های تخصصی و فوق تخصصی در مراکز درمانی نقاط محروم به صورت منطقه به منطقه یا روستا به روستا است.

وی افزود: راه اندازی مراکز تخصصی با هدف درمان کامل و رسیدگی به نیازهای بهداشتی و درمانی هر منطقه انجام می شود.

فرمانده سپاه سراوان گفت: سپاه در تلاش است تا با کمک معاونت سلامت و دفاع زیستی و همچنین بسیج جامعه پزشکی خدمات کلینیک های تخصصی و فوق تخصصی، جراحی، دندانپزشکی، رادیولوژی، آزمایشگاهی، سونوگرافی و... در مناطق محروم و دورافتاده به مردم ارایه دهد.

مالدار خاطر نشان کرد: در روزهای آینده درمانگاه تخصصی سپاه در یکی از مناطق محروم شهرستان افتتاح و مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت تا توانسته باشیم گوشه ای از نیازهای اساسی مردم مناطق صعب العبور این خطه از کشور را برطرف کنیم.

وی اضافه کرد: تفاوت درمانگاه تخصصی با بیمارستان های صحرایی سپاه در این است که بیماران از قبل توسط کادر درمان شبکه بهداشت و درمان از نظر نوع و شدت بیماری مورد غربالگری قرار می گیرند تا مراحل درمان به صورت کامل انجام شود.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه در گذشته نیز کلینیک های تخصصی در سراوان برپا شده بود، اذعان کرد: ارایه خدمات اجتماعی به ویژه خدمات درمانی یکی از رسالت های مهم سپاه پاسداران به ویژه در روستاهای حاشیه شهر و مناطق محروم است که با همت جهادگران سبزپوش انقلاب اسلامی ایران انجام می شود.

انتهای پیام/
پنجشنبه ۷ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۷:۲۹
کد مطلب: 23247
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *