800
۰
غم بزرگی که تبدیل به کار بزرگ شد؛

خلق جلوه های همیاری و ارزشمند در عرصه سلامت/ ۵ میلیارد تجهیزات پزشکی توسط خیرین به شهرستان تعلق گرفت

خیرین استان فارس حدود ۵ میلیارد تومان تجهیزات پزشکی به بیمارستان امید ایرانمهر مهرستان اهدا کردند.
خلق جلوه های همیاری و ارزشمند در عرصه سلامت/ ۵ میلیارد تجهیزات پزشکی توسط خیرین به شهرستان تعلق گرفت
کاظم آریان رئیس مرکز بهداشت مهرستان در گفت و گو با شستون بیان کرد: به همت خیرین استان فارس تجهیزات بیمارستانی به مبلغ تقریبی ۵۰۰ میلیون تومان به بیمارستان امید مهرستان هدیه شد.

وی افزود: خیرین نیکو اندیش یک دستگاه الکتروشوک، پنج دستگاه مانیتورینگ، یک ست لارنگسکوپ اطفال، یک ست لارنگسکوپ بزرگسال، یک عدد برانکارد دستی و یک عدد برانکارد ریکاوری را به بیمارستان امید اهدا کردند.

رئیس مرکز بهداشت شهرستان یک هزار و ۵۰۰ جفت دستکش یکبار مصرف، هفت هزار دستکش جراحی، هشت عدد تشک، یک سری دستبند نوار قلب، یک سری پورار نوار قلب، ۲۰۰ عدد چست لید۱۵عدد پالس اکسی متر، ۱۲عدد تب سنج لیزری، ۵۰۰عدد ماسک اکسیژن، ۲۵ عدد مانومتر، ۲۰ عدد انواع آمبوبگ، یک تخت اطفال با حفاظ، پنج عدد کیسه رزرو اکسیژن را از دیگر اقلام اهدایی خیرین عنوان کرد.

آریان گفت: پنج هزار، سرنگ ۵ سی سی، ۲ هزار سرنگ دو سی سی، پد الکلی ۲۶ کارتن، هزار عدد ست سرم، چهار عدد کپسول اکسیژن، یک هزار و ۲۰۰ عدد آنژوکت، یک ست اتوسکوپ افتالموسکوپ، پنج عدد پایه سرم چرخدار، ۸۰۰گان جراحی، یک دستگاه نوار قلب سه کاناله، یک عدد تخت مخصوص احیا، ۶دستگاه فشار سنج دیجیتال، ۲۵عدد بالشت، ۴سری روکش ملحفه ای، هشت هزار و ۵۰۰ ماسک سه لایه، ۶ تخته پتوی نوجوان و ۲۰ تخته پتوی یک نفره نیز به همت خیرین به بیمارستان امید اهدا شد.

وی خاطر نشان کرد: کمک های انسان دوستانه به بیمارستان ها و مراکز درمانی به ویژه در نقاط محروم و کم برخوردار می تواند گام های مثبت و ارزشمند در عرصه سلامت باشد.

این مقام مسئول اذعان کرد: با فعالیت های جهادی و کمک های مومنانه که توسط برخی از نهاد ها و خیرین انجام می شود می توان کرونا را مهار کرد.

آریان بیان کرد: همدلی و همیاری ایرانیان با اهدای بسته های معیشتی به بیماران آسیب دیده از ویروس کرونا و همچنین کمک های بشر دوستانه به مراکز درمانی روحیه ایثار گری هموطنان را در تمامی صحنه ها و عشق به وطن را به رخ جهانیان کشاند.

انتهای پیام/
جمعه ۸ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۱۲
کد مطلب: 23250
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *