800
۰
امام جمعه اهل سنت مهرستان:

ایثار و از خودگذشتگی ملت ایران بار دیگر با شیوع ویروس کرونا تبلور یافت / امنیت و آرامش؛ دستاورد فداکاری رزمندگان در هشت سال جنگ تحمیلی

مولوی عبدالخالق حسین زهی گفت: الهام گرفتن از ایثارگری ها و فداکاری رزمندگان در دفاع مقدس موجب انسجام کادر درمان و دیگر ارگان ها در زمان بحران کرونا برای مهار این ویروس منحوس در کشور شد.
ایثار و از خودگذشتگی ملت ایران بار دیگر با شیوع ویروس کرونا تبلور یافت / امنیت و آرامش؛ دستاورد فداکاری رزمندگان در هشت سال جنگ تحمیلی
مولوی عبدالخالق حسین زهی امام جمعه اهل سنت مهرستان در گفت و گو با شستون بیان کرد: هفته دفاع مقدس بهترین یادگار جوانمردی شهدا و رزمندگان هشت سال جنگ تحمیلی است که با از خودگذشتگی جان خود را برای حراست از این مرز و بوم فدا کردند.
 
وی افزود: رزمندگان اسلام هشت سال با دست خالی اما با ایمانی راسخ مقابل سران کفر و رژیم بعث عراق مقاومت کردند و با به نمایش گذاشتن شکوه ایثار و فداکاری؛ آزادی و استقلال نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را حفظ کردند.

امام جمعه اهل سنت مهرستان ادامه داد: آرامش و آسایش و پیشرفت در زمینه های مختلف علمی، فرهنگی، نظامی و اجتماعی که امروز در اقصی نقاط کشور شاهد آن هستیم، دستاورد جانفشانی های اقشار مختلف مردم در هشت سال دفاع مقدس است.

مولوی حسین زهی خاطر نشان کرد: ایثار و از خودگذشتگی که در زمان جنگ در بین ایرانیان حاکم بود امروز نیز با شیوع ویروس کرونا میان کادر درمان و دیگر اقشار جامعه تبلور یافت و شاهد یک همبستگی مضاعف در بحث مهار کووید ۱۹ در کشور بودیم.

وی تصریح کرد: فداکاری رزمندگان در جنگ تحمیلی موجب شد تا کشور از چنگال دشمن نجات پیدا کند که با الگو گیری از دفاع مقدس کادر درمان خود را برای سلامت هموطنان فدا کردند اما برخی از مسیولین کمکاری کردند ولی بسیجیان، سپاه پاسداران، پزشکان، پرستاران و بهیاران در خدمت رسانی به مردم سنگ تمام گذاشتند.

امام جمعه اهل سنت مهرستان گفت: گفتمان انقلاب و مقاومت نقش به سزایی در امنیت حاکم در کشور داشته که امید می رود در روابط بین الملل بستر برای ترویج این تفکر  که موجب شکست توطئه دشمنان می شود، فراهم شود.


انتهای پیام/
چهارشنبه ۳۱ شهريور ۱۴۰۰ ساعت ۰۷:۴۸
کد مطلب: 23584
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *