800
۰
با اجرایی شدن طرح سوختگیری زوج و فرد؛

طول صف های بنزین در سراوان شکسته شد/ گلایه فرماندار شهرستان از عدم تامین کامل سهمیه سوخت روزانه

سعید تجلیلی به دلیل اینکه سهمیه سوخت شهرستان به صورت کامل تامین نمی شود از شرکت نفت استان گلایه کرد.
طول صف های بنزین در سراوان شکسته شد/ گلایه فرماندار شهرستان از عدم تامین کامل سهمیه سوخت روزانه
به گزارش شستون؛ در روزهای اخیر صفوف بنزین در جایگاه های سوخت شهرستان به حدی طولانی شده بود که صدای همه ساکنین این خطه از کشور و حتی مسئولین را نیز در آورده بود.

برخی از شهروندان از صبح زود تا نیمی از روز را در صف تهیه بنزین به سر می بردند که مشکلات زیادی را در انجام کارهای روزمره آنها به وجود آورده بود.

اما پس از اجرایی شدن طرح سوختگیری زوج و فرد و تفکیک جایگاه های سوخت از روز گذشته در شهرستان شاهد کاهش طول صف های بنزین بودیم.

به همین منظور سعید تجلیلی فرماندار سراوان  به خبرنگار ما گفت: پس اینکه وضعیت صف های بنزین در شهرستان وخیم شده بود و گلایه شهروندان را به دنبال داشت، و ما نیز نسبت به این موضوع گلایه داشتیم لازم شد یک سری اقدامات موثر جهت رفع این معضل انجام شود.

وی افزود: جلسات متعدد با مدیران جایگاه ها انجام و پس از اخذ تعهد از آنها، طرح سوختگیری زوج و فرد و تفکیک جایگاه برای کارمندان؛ خودروهای گروه ایران خودرو و سایپا از روز گذشته اجرایی شد.

این مقام مسئول گفت: جایگاه سوخت خسروی که خارج از شهر قرار دارد برای دستگاه های خدمات رسان در نظر گرفته شد تا شاهد یک نظم در پمپ بنزین های شهرستان باشیم.

تجلیلی خاطر نشان کرد: سهمیه سوخت سراوان بزرگ 700 تا 750 هزار لیتر سوخت در روز  است که به دلیل عدم وجود کشنده حدود 400 تا 450 هزار لیتر در وارد شهرستان می شود که از شرکت نفت استان بابت این موضوع گلایه مند هستیم.

وی اذعان کرد: از سوی دیگر به دلیل جذابیت قیمت بالای سوخت که در کشور مقابل وجود دارد تقریبا انگیزه ایجاد کرده و بسیاری از افراد فکر می کنند که باید این سرمایه ملی که در کارت های سوخت (بنزنین) وجود دارد را باید به فروس رسانند که کار اشتباهی است.

فرماندار سراوان گفت: کارت های سوخت شهرستان کدینگ است هر میزان کارتی که در این شهرستان وجود دارد متعلق به شهروندان سراوانی است که اگر مردم همکاری داشته باشند حتما اوضاع صف های بنزین بهتر خواهد شد.

انتهای پیام/
 
يکشنبه ۲۳ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۱۵
کد مطلب: 24032
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *