800
۰
مدیرکل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان خبر داد؛

حضور ۵ کبدی کار سیستان و بلوچستان در اردوی آماده سازی تیم های ملی

ادهم کرد از حضور ۵ کبدی کار سیستان و بلوچستان در اردوی آماده سازی تیم های ملی آقایان و بانوان جهت اعزام به بازیهای آسیایی هانگژو چین خبر داد. حضور ۵ کبدی کار سیستان و بلوچستان در اردوی آماده سازی تیم های ملی
حضور ۵ کبدی کار سیستان و بلوچستان در اردوی آماده سازی تیم های ملی
به گزارش شستون؛ ادهم کرد، مدیرکل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان در گفت و گو با عصرهامون بیان کرد: طبق اعلام رسمی فدراسیون کبدی، ۲ نفر از کبدی کاران سیستان و بلوچستان به ششمین اردوی آماده سازی تیم ملی بانوان اعزامی به نوزدهمین دوره بازی‌های آسیایی ۲۰۲۲ هانگ‌ژو چین راه یافتند.

وی ادامه داد: بر این اساس فریده ظریف‌دوست و محبوبه سنچولی از سیستان و بلوچستان در تمرینات آماده سازی تیم ملی کبدی بانوان حضور دارند.

به گفته این مقام مسئول، ششمین اردوی تیم ملی بانوان تا در محل مجموعه ورزشی مادران و کودکان بعثت تهران در حال برگزاری است و تا چهارشنبه این هفته ادامه دارد.
 

وی اضافه کرد: همچنین سه کبدی کار آقای سیستان و بلوچستان در هشتمین اردوی آماده سازی تیم ملی آقایان اعزامی به نوزدهمین دوره بازی‌های آسیایی ۲۰۲۲ هانگ‌ژو چین حضور دارند.

کرد افزود: هادی اشترک، ابراهیم حکیم شرف و امیر محمد ظفر دانش در این تمرینات که به میزبانی استان قزوین در حال برگزاری است، حضور دارند.
يکشنبه ۱۴ فروردين ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۷
کد مطلب: 25100
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *