800
۰
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) مهرستان خبر داد

برگزاری مرحله دوم جشن عاطفه ها با شعار هر مدرسه یک پایگاه/ جمع آوری بیش از ۲۵ میلیون ریال کمک های مردمی برای دانش آموزان نیازمند

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان سراوان از برگزاری مرحله دوم جشن عاطفه ها در نوزدهم ماه جاری خبر داد و گفت: در مرحله اول این جشن بیش از ۲۵ میلیون ریال کمک های مردمی برای دانش آموزان نیازمند جمع آوری شده است.
برگزاری مرحله دوم جشن عاطفه ها با شعار هر مدرسه یک پایگاه/ جمع آوری بیش از ۲۵ میلیون ریال کمک های مردمی برای دانش آموزان نیازمند
دلاور کریمی رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان مهرستان در گفت و گو  با خبرنگار شستون اظهار داشت : مرحله دوم جشن عاطفه ها در نوزدهم ماه جاری با شعار هر مدرسه یک پایگاه در سطح شهرستان  اجرا می شود.
 
وی افزود : جشن عاطفه ها یکی از بهترین اقدامات نظام مقدس جمهوری اسلامی است که همه ساله درجهت کمک به نیازمندان ، خصوصا دانش آموزان  بی بضاعت برگزار می شود.
 
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) مهرستان با اشاره به اینکه در مرحله اول جشن عاطفه ها ۲۵ میلیون و ۵۵۰ هزار ریال کمک های مردمی جمع آوری شد است خاطر نشان کرد : ۴۴۱ میلیون و ۵۸۲ هزار ریال کمک های غیر نقدی جمع آوری شد که میان دانش آموزان بی بضاعت توزیع شده است.
کریمی ادامه داد: تمامی تلاش  و همت خود را به کار می گیرد تا تمامی وجوه جمع آوری شده نقدی و غیر نقدی مردمی به بهترین شکل ممکن به دست نیازمندان برسد.
وی توزیع مناسب کمک های مردمی و خیرین جهت کمک به افراد نیازمند، ایتام و بی بضاعت و همچنین تلاش برای جلب مشارکت و همراهی بیشتر مردم از جمله اهداف کمیته امداد امام خمینی (ره) این شهرستان عنوان کرد.
 
دوشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۰۵
کد مطلب: 8965
مرجع : شستون
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *