800
۰
گزارشی از فعالیت گروه جهادی شهید محمد زاده در سیستان وبلوچستان:

ساخت مدرسه 8 کلاسه در منطقه مرزی سیستان/ مسجد سید الشهداء عیدی جهادگران برای روستانشینان

مسئول گروه جهادی شهید محمد زاده گفت: بسیج نقش پر رنگی در توسعه و محرومیت زدایی از جامعه دارد و این نقش در تمامی عرصه ها برای همگی نمایان است.
جهادی
جهادی
به گزارش شستون، مصطفی میرشهرکی در گفت و گو با عصرهامون با دعوت از جوانان و علاقمندان به فعالیت در عرصه های مختلف کمک رسانی به مردم برای شرکت در فعالیت های گروه های جهادی، افزود: گروه جهادی شهید محمد زاده از سال 90کار خود را در سیستان و بلوچستان به طور رسمی آغاز کرد و در حال حاضر با دارا بودن 40نفر با میانگین سنی 18تا 30سال، در عرصه های مختلف محرومیت زدایی، اشتغالزایی،  فعالیت های اجتماعی ، فرهنگی و توسعه ای درحال فعالیت می باشد و تاکنون برنامه های مختلفی را اجرا کرده است.
وی ساعت مدرسه 8 کلاسه در منطقه مرزی هیرمند ، خوابگاه 200 متری، ساخت مسجد سید الشهداء با متراژ 750 متر در منطقه سیستان و 5 چشمه مجزا حمام و سرویس بهداشتی در روستای موسی خمر را از اقدامات این گروه جهادی دانست و ادامه داد: گروه 2 سال پیاپی در جشنواره مالک اشتر مورد تقدیر قرار گرفته است و به عنوان بهترین گروه محلات انتخاب شده است. میرشهرکی درخصوص مشکلات کار گروه جهادی شهید محمد زاده نیز گفت: خوشبختانه در طی مدت فعالیت این گروه جهادی با مشکلی برخورد نکرده ایم چرا که قبل از اجرای هر طرح طی نشست های مختلفی با مسئولان منطقه زیرساخت لازم را برای اجرای طرح فراهم و پس از آن اقدام به اجرای فعالیت کرده ایم. انتهای پیام/ 
پنجشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۴۳
کد مطلب: 4118
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *