800
۰

آناستازی: از پیشنهاد ایران راضی نبودم و آن را رد کردم

گزینه هدایت تیم ملی والیبال ایران گفت: از پیشنهاد اولیه‌ای که دریافت کردم راضی نبودم.
oihoijh
oihoijh
به گزارش شستون، آندره‌آ آناستازی، گزینه هدایت تیم ملی والیبال ایران،‌ جزئیات مذاکرات خود را با فدراسیون والیبال ایران فاش کرد. او ضمن ابراز نارضایتی از پیشنهاد ایران اظهار داشت: این نخستین مذاکره جدی من با فدراسیون والیبال ایران بود. البته پیش از این هم با هم صحبت‌هایی داشتیم و این سومین بار بود که پیشنهاد فدراسیون والیبال ایران را دریافت می‌کردم.
او ادامه داد: من این فرصت را داشتم که با یکی از مسئولان فدراسیون فدراسیون والیبال ایران در گدانسک در لهستان ملاقات کنم. دیدار بسیار خوبی بود و ما در مورد پیشرفت و ارتقا تیم صحبت کردیم.
آناستازی تصریح کرد: از پیشنهاد اولیه‌ای که دریافت کردم راضی نبودم. بعد از چند روز، ایمیلی به فدراسیون والیبال ایران فرستادم و از ابراز علاقه آنها تشکر کردم. من با آنها گفتم که سرمربیگری تیم ملی ایران را قبول نمی‌‌کنم.
وی در مورد پیشنهاد فدراسیون والیبال چین هم توضیح داد: پیشنهاد چین، مورد متفاوتی است. من با چینی‌ها در تماس بودم ولی پیشنهاد قطعی از آنها دریافت نکردم. چینی‌ها یک برنامه طولانی مدت را برای تیم ملی خود طراحی کرده بودند ولی ایران به دنبال نتیجه گیری سریع بود.
 
منبع: تسنیم
يکشنبه ۵ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۲۲
کد مطلب: 4567
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *