800
۰

رهایی دختر 4 ساله از دام شیطانی

میوه‌فروش شیطان صفت که به اتهام ربودن دختر 4 ساله‌ای دستگیر شده است، با حکم قضات دادگاه کیفری یک استان تهران به 15 سال حبس محکوم شد.
حادث
حادث
به گزارش  شستون،  بیست و دوم خرداد پارسال مرد جوانی به پلیس شکایت، کرد که میوه‌فروش محله‌شان در خیابان 17 شهریور دختر خردسالش را ربوده است.   در پی این شکایت فریبرز - میوه‌فروش 28 ساله - دستگیر شد و در بازجویی اعتراف کرد که قصد آزار و اذیت دختربچه را داشته که ناکام مانده است.متهم دیروز در شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی باقر قربانزاده و با حضور قاضی غفاری - مستشار دادگاه - محاکمه شد.
در آغاز جلسه پدر دخترک به قضات گفت: حدود ساعت 2 بعد از ظهر روز حادثه دو دخترم برای خرید بستنی به بقالی محل رفته بودند اما چند دقیقه بعد دختر ده ساله‌ام در حالی که می‌لرزید به خانه آمد و گفت که خواهر چهار ساله‌اش توسط میوه‌فروش ربوده شده است.   همان موقع با عجله خودمان را به میوه‌فروشی رساندیم و دخترم را از چنگال شیطانی این ناجوانمرد نجات دادیم و او را تحویل پلیس دادیم. حالا هم خواستار مجازاتش هستیم. سپس متهم در برابر دادرسان دادگاه ایستاد و ضمن انکار ربودن دخترک ادعا کرد که می‌خواسته به او هدیه‌ای بدهد!قضات دادگاه در پایان محاکمه مرد میوه‌فروش را به اتهام آدم‌ربایی به 15 سال حبس محکوم کردند.
 
منبع:روزنامه ایران
 
انتهای پیام/
پنجشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۲
کد مطلب: 7107
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *