800
۰

سقوط مرگبار یک خانواده ایتالیایی به دهانه آتشفشان + تصاویر

زوج جوان تلاش کردند جان پسر 11 ساله‌شان را که در دهانه آتشفشانی با گرمای 1000 درجه گرفتار شده بود نجات دهند که خود نیز به کام مرگ رفتند.
سق
سق
به گزارش شستون، به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ یک زوج به همراه پسر 11 ساله‌شان پس از ورود به محدوده ممنوعه یک دهانه آتشفشانی در غرب ناپل ایتالیا، در یک حادثه تراژدی جان خود را از دست دادند. این زوج که با دیدن پسر گرفتار شده خود تلاش می‌کردند جان او را نجات دهند خود نیز به کام مرگ گرفتار شدند. شدت گرمای دهانه آتشفشانی حدود 1000 درجه بود. گفته می شود این پسر خردسال زمانی گرفتار شد که وارد محدوده ممنوعه این دهانه آتشفشانی شده بود.
مرگ دردناک یک خانواده در دهانه آتشفشانی با گرمای 1000 درجه + تصاویر
 مادر 42 ساله و پدر 45 ساله وی که قصد نجات جان فرزند خود را داشتند در یک تراژدی خود نیز گرفتار شده و با سقوط به این دهانه آتفشانی 1.5 متری جانشان را از دست دادند. پسر 7 ساله و دوم این خانواده  که با دیدن این صحنه دچار ترس و وحشت شده بود بلافاصله مسئولان مربوطه را در جریان این اتفاق شوم قرار داد. گفته می شود هر سه قربانی تحت تاثیر استنشاق گازهای سمی به این دهانه آتشفشانی سقوط کرده باشند.
مرگ دردناک یک خانواده در دهانه آتشفشانی با گرمای 1000 درجه + تصاویر
این خانواده که اهل منطقه " تورین " در شمال ایتالیا بودند برای گردش و تفریح به منطقه کذکور سفر کرده بودند. گفتنی است؛ این آتشفشان خاموش آخرین بار در سال 1198 فوران کرده بود اما هنوز دهانه آن  فعال بود و گوگرد داغ تولید می کرد.
مرگ دردناک یک خانواده در دهانه آتشفشانی با گرمای 1000 درجه + تصاویر
 
انتهای پیام/
پنجشنبه ۲۳ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۲۷
کد مطلب: 8731
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *