800
۰
درحاشیه میز خدمت مطرح شد؛

میز خدمت طرحی نو برای تسریع روند مراحل اداری شهروندان

در دومین روز از هفته بسیج، میز خدمت در چهار اداره شهرستان سراوان جهت خدمات رسانی مطلوب تر به شهروندان دایر شد.
میز خدمت طرحی نو برای تسریع روند مراحل اداری شهروندان
به گزارش شستون، طرح میز خدمت در راستای خدمت رسانی به مردم جامعه به همت بسیج ادارات همزمان با دومین روز از هفته بسیج در اداره برق، شرکت آب و فاضلاب شهری، کمیته امداد امام خمینی (ره) و جهاد کشاورزی شهرستان دایر شد.

شیرزادی کمالی در حاشیه میز خدمت به خبر نگار شستون گفت: یکی از وظایفی مسئولین ارائه خدمات به مردم است.
وی افزود: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تمامی ادارات مکلف را موظف کرده که برای ارائه خدمات به ارباب رجوع، اقدام به برپایی میز خدمت کنند که این طرح یک طرح مناسب برای ارائه خدمت بهتر به مردم است.

مدیر جهاد کشاورزی سراوان خاطر نشان کرد: علاوه بر اینکه میز خدمت در این اداره دایر است، در دومین روز از هفته بسیج نیز بیشتر کارمندان به صورت خودجوش و با هماهنگی با بسیج ادرات میز خدمت را مجدد دایر کردند تا به مراجع کنندگان که نیازمند راهنمایی هستند، کمک کنند.


کیخا مسئول مشترکین آب و فاضلاب شهری سراوان نیز  در گفت و گو با شستون اظهار کرد: برای ارائه خدمات رسانی دقیق تر و کامل تر به مردم میحطی را در ورودی اداره تحت عنوان دفتر پیشخوان خدمات رسانی دایر کرده ایم.


وی افزود: در این مکان که میز خدمت نیز دایر است خدماتی همچون صدور قبوض، تشکیل پرونده انشعاب جدید و تعویض و جابه جایی کنترل انجام می شود.

مسئول امور مشترکین آب و فاضلاب شهری سراوان خاطر نشان کرد: میز خدمت طرح نویی است که توسط بسیج برای  روشن شدن و شفاف شدن و سرعت بخشیدن به خدمت رسانی به مردم دایر شده است.
کیخا سردرگمی مراجع کنندگان را یکی از مشکلات ادارت بیان و تصریح کرد: میز خدمت روند طی کردن مراحل اداری را برای ارباب رجوعان کاهش داده است.


انتهای پیام/
چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۴
کد مطلب: 12536
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *