800
۰
کارآفرین بسیجی مطرح کرد:

خدمات بسیج در راستای اشتغالزایی بر کسی پوشیده نیست/ ایجاد اشتغال برای دو روستایی

کارآفرین بسیجی روستای هوشک شهرستان سراوان گفت: با دریافت وام اشتغالزایی بسیج توانسته زمینه اشتغال دو نفر از اهالی روستای هوشک را فراهم کند.
خدمات بسیج در راستای اشتغالزایی بر کسی پوشیده نیست/ ایجاد اشتغال برای دو روستایی
روح الله محمدی در گفت و گو با شستون اظهار کرد: به مدت پنج سال با تسهیلات و وام اشتغال زایی بسیج وارد عرصه کار شده است.

 وی با بیان اینکه در حال حاضر در حال پرورش دام سبک است، افزود: بسیج در راستای اشتغال زایی و زدودن غبار محرومیت در سراوان خدمات ارزنده ای را انجام داده است.

 کارآفرین بسیجی روستای هوشک شهرستان سراوان با اشاره به اینکه افتخار می کند که به عنوان یک بسیجی در اقتصاد مملکت مشارکت دارد، گفت: برای دو نفر از مردم محلی زمینه اشتغال را فراهم کرده است.


محمدی گفت: از درآمد فروش دام های خود راضی و شاکر خداوند متعال است که توانسته با وام های اشتغالزایی بسیج برای خود و دیگران زمینه اشتغال را فراهم کند.


وی خاطر نشان کرد: بسیج همواره در طول تاریخ انقلاب اسلامی ایران خوش درخشیده و در این برهه از زمان که کشور در تحریم های ناجوانمردانه آمریکا قرار دارد، بسیج به یاری مردم شتافته و برای ایجاد اشتغال کمک ها و مشاوره های مناسب و به روز را ارائه کرده است.


کارآفرین بسیجی روستای دهک شهرستان سراوان تصریح کرد: بسیج برای افراد جویای کار، وام های خود اشتغالزایی و کارگاه های آموزشی را در این منطقه برگزار کرده که اثرات این خدمات در جامعه بر کسی پوشیده نیست.


انتهای پیام/
پنجشنبه ۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۳۱
کد مطلب: 12555
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *