800
۰
رمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه در جنوب شرق کشور:

کشف و ضبط 30تن مواد منفجره در مرزهای سیستان و بلوچستان/ تازنده هستیم نمی گذاریم آسیبی به آرامش مردم برسد

فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه در جنوب شرق کشور گفت: در سه سال گذشته 30تن مواد منفجره در مرزهای جنوب شرق کشور کشف و ضبط شده است.
کشف و ضبط 30تن مواد منفجره در مرزهای سیستان و بلوچستان/ تازنده هستیم نمی گذاریم آسیبی به آرامش مردم برسد
به گزارش شستون؛ به نقل از زاهدنیوز، سردار محمد مارانی در برنامه بدون تعارف که در نقطه صفر مرزی سراوان تولید و از شبکه دو صدا و سیما پخش شد، افزود: در طی سه سال گذشته 30تن انواع مواد منفجره در مرزهای جنوب شرق کشور کشف و ضبط شده است.

وی تاکید کرد: دشمن قصد دارد تا آرامش را از مردم ایران اسلامی بگیرد اما تا ما زنده هستیم نخواهیم گذاشت به آرامش مردم آسیبی برسد.

وی تاکید کرد: در یک عملیات جلیل قنبر زهی که به نوعی ابوبکر بغدادی، مادر تمام گروهکهای تروریستی و شاه ماهی تروریستهای جنوب شرق ایران با سه خودرو و دو هزار و 700کیلو انواع مواد منفجره به مرز حمله کرده بود و قصد داشت به یک پاسگاه مرزی ایران حمله کند که خود او در این عملیات به هلاکت رسید.

فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه در جنوب شرق کشور در خصوص حقوق های مرزداران جنوب شرق و در واکنش به شایعه حقوق های میلیونی، اظهار کرد: مرزداران و مرزبانان با تلاشهای انجام شده ماهانه حدود یک میلیون و 700هزار تومان دریافت می کنند و شاید در هر روز تنها یک وعده غذایی داشته باشند اما از جان و مال خود گذشته اند و برای امنیت کشور ایران از مرزهای جنوب شرق پاسداری می کنند.

وی در خصوص واقعه به گروگان گرفته شدن مرزبانان میرجاوه نیز گفت: این جریان به وسیله نفوذ به وقوع پیوسته و در آینده جزئیات بیشتری را اعلام خواهیم کرد.

فیلم این گفت و گوی بدون تعارف را می توانید اینجا مشاهده کنید.
 
انتهای پیام/
 
شنبه ۱۵ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳۰
کد مطلب: 13134
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *