800
۰
سریال ادامه دار مشکلات سوخت در جنوب شرق؛

فریاد بی صدای مردم جنوب سیستان و بلوچستان از عدم توزیع نفت سفید/ 200 لیتر نفت با قیمت 600 هزار تومان به فروش می رسد

برخی از شهروندان سیب و سورانی از عدم توزیع نفت سفید در این شهرستان اظهار گلایه کردند و خواستار رسیدگی مسئولین مربوطه شدند تا 200 لیتر نفت را با قیمت 600 هزار تومان در بازار آزاد خریداری نکنند.
فریاد بی صدای مردم جنوب سیستان و بلوچستان از عدم توزیع نفت سفید/  200 لیتر نفت با قیمت 600 هزار تومان به فروش می رسد
به گزارش شستون، مشکلات سوخت و فرآورده های نفتی به گره کور تبدیل شده که هیچ یک از مسئول توان باز کردن این گره را ندارند تا جاییکه هر لحظه دایره انتقادات و گلایمندی های مردم نسبت به حوزه سوخت در جنوب سیستان و بلوچستان گسترده تر می شود. 
 
تشکیل صف بنزین و گاز و عدم توزیع نفت سفید در شهرستان های سراوان و سیب و سوران در فصل زمستان به معضل اصلی و اساسی مردم تبدیل شده و بارها مجبور به تأمین سوخت مورد نیاز خود از بازار آزاد می شوند. 
 
بسیاری از شهروندان سراوانی و برخی از شهروندان سیب و سورانی از مسئولین شرکت نفت و تأسیسات گاز مایع گلایمند هستند و هر روز در گوشه و کنار فضای مجازی با انتشار تصاویر، فیلم و یا مطالب انتقاد گونه از عملکرد متولیان مربوطه گلایه می کنند. 
 
 
 عطایی یکی از شهروندان سورانی در گفت و گو با شستون اظهار کرد: از اواخر زمستان سال گذشته تا کنون چهار کالابرگ نفت سفید اعلام شده که فقط سهمیه یک کالابرگ را دریافت کرده است. 
 
وی افزود: فروشندگی های نفت اعلام می کنند که نفت ندارند و سوال اینجاست که اگر نفت ندارند چرا کالا برگ اعلام می کنند؟ 
 
این شهروند سورانی با اشاره به اینکه سرانجام سه کالابرگ نفت سفید دیگر که توزیع نشده چه می شود؟، اضافه کرد: به تازگی مسئولین فروشندگی نفت شماره تماس خود را از دسترس خارج کرده که دیگر پیگر سهمیه نفت خود نباشیم. 
 
عطایی یادآور شد: کالابرگ های نفت سفید که  توسط شرکت نفت و فرآورده های نفتی اعلام شده، همچنان در شهرستان توزیع نشده است. 
 
این شهروند سورانی کالابرگ شماره 37 را آخرین کالابرگی عنوان کرد که در سال جاری دریافت کرده است، تصریح کرد: با توجه به سرد شدن هوا برای گرم کردن خانه 200 لیتر نفت را از بازار آزاد با قیمت 600 هزار تومان خریداری کرده است. 
 
وی با بیان اینکه اگر نفت سفید برای توزیع میان شهروندان وجود ندارد، پس چگونه در بازار آزاد برای فروش وجود دارد، گفت: بسیاری از افراد بیکار هستند و توان تأمین مایحتاج خانواده خود را ندارند، آنها چگونه نفت سفید مورد نیاز خود را تهیه کنند؟ 
 
 
انتهای پیام/الف.د
 
   
يکشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۱
کد مطلب: 13141
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *