800
۰

حمایت قاطع جامعه ورزش و جوانان سراوان از سپاه+ تصویر

جمعی از ورزشکاران و جوانان شهرستان سراوان در واکنش به تروریست خوانده شدن سپاه، ضمن دیدار با فرمانده سپاه شهرستان از این نهاد انقلاب اعلام حمایت کردند.
حمایت قاطع جامعه ورزش  و جوانان سراوان از سپاه+ تصویر
به گزارش شستون، صبح امروز شنبه 24 فروردین رئیس اداره ورزش و جوانان به همراه عبدالله حسین بر قهرمان دفاع شخصی جهان، ورزشکاران و انجمن های مردم نهاد در واکنش به تروریست خوانده شدن سپاه و به مناسبت روز جوان با سرهنگ پاسدار محمد پودینه فرمانده سپاه شهرستان دیدار کردند.

 محمد رضا گمشادزایی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان سراوان در این دیدار گفت: جامعه ورزش و جوانان شهرستان اقدام نا بخردانه آمریکا در قرار دادن سپاه در لیست گروه های تروریستی را محکوم و حمایت قاطع خود را از این نهاد انقلابی اعلام می کند.

 وی افزود: باتوجه به اینکه شهرستان سراوان بیشترین مرز خاکی را با کشور پاکستان دارد، سپاه به بهترین نحو این قسمت از مرز را مراقبت و مواظبت می کند.

 رئیس اداره ورزش  و جوانان شهرستان سراوان خاطر نشان کرد: سپاه در پاسدارای از ارزش ها، آرمان های انقلاب و شهدا به خوبی پاسداری کرده و در حفاظت از این مرز و بوم از هیچ تلاشی دریغ نکرده است.

 گمشادزایی در پایان تصریح کرد: همچنین این نهاد انقلابی در راستای سازندگی، محرومیت زدایی، فرهنگی و اقتصادی دارای کارنامه درخشانی است.
 انتهای پیام/الف.د
شنبه ۲۴ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۴۸
کد مطلب: 13912
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *