800
۰

درآمد کلان ایوانکا ترامپ و همسرش در سال ۲۰۱۸!

افشای اطلاعات مالی دختر و داماد دونالد ترامپ نشان داد این زوج در سال گذشته میلادی از طریق کسب و کار خصوصی‌شان ۱۳۵ میلیون دلار پول به جیب زده‌اند.
درآمد کلان ایوانکا ترامپ و همسرش در سال ۲۰۱۸!
به گزارش شستون؛ به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان  به نقل از گاردین، «ایوانکا ترامپ»، دختر دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا و همسرش «جرد کوشنر» در ۲۰۱۸ (یعنی دومین سال از ریاست جمهوری دونالد ترامپ) در حوزه املاک و مستغلات، سهام و اوراق قرضه چیزی بالغ بر ۱۳۵ میلیون دلار درآمد داشته‌اند.
افشای اطلاعات مالی این دو مشاور ارشد دونالد ترامپ از سوی کاخ سفید نشان داد سهام ایوانکا ترامپ در «هتل واشنگتن دی سی» در سال ۲۰۱۸ حدود ۳.۹۵ میلیون دلار برای او درآمد داشته است. این هتل که به یک مکان محبوب برای دیپلمات‌ها و لابیگران خارجی تبدیل شده است، هم اکنون در مرکز دو پرونده فدرال قرار دارد. در این پرونده‌ها آمده است ترامپ با سودجویی از هتل خود در واشنگتن دی سی، قانون اساسی را نقض کرده است.
همچنین ایوانکا ترامپ از طریق برند تجاری خود و فروش کیف‌های دستی، کفش و لوازم جانبی در سال گذشته میلادی دستکم ۱ میلیون دلار درآمد کسب کرده است. این در حالی است که ایوانکا در سال پیش از این دستکم ۵ میلیون دلار از این طریق درآمد داشت. ایوانکا ترامپ سال گذشته میلادی اعلام کرده بود قصد دارد شرکت حوزه مُد و پوشاک خود را تعطیل کند تا بتواند بیشتر بر روی کار‌های مربوط به کاخ تمرکز کند.
افشای اطلاعات مالی جرد کوشنر، داماد دونالد ترامپ هم نشان داد او از طریق املاک و مستغلات خود در نیویورک سیتی و همچنین سهامی که در شرکت املاک «کادر» دارد، در سال گذشته میلادی ۲۵ میلیون دلار درآمد داشته است.
این درحالی است که روزنامه گاردین ماه جاری میلادی اعلام کرد از زمان ورود جرد کوشنر به کاخ سفید، شرکت «کادر» مبلغ ۹۰ میلیون دلار کمک‌های خارجی از یک منبع نامعلوم دریافت کرده است.
یکی از املاک خانواده کوشنر که زیرمجموعه «شرکت‌های کوشنر» است، منبع اصلی درآمد این زوج در سال گذشته میلادی بوده است. کوشنر همچنین از طریق اجاره خانه‌های «پاک بیلدینگ» که در نزدیکی منهتن نیویورک قرار دارد، مبلغ ۶ میلیون دلار به جیب زده است. از میان منابع درآمد بیشماری که این زوج دارند، کتاب جدید ایوانکا ترامپ درباره زنان هم مبلغ ۲۶۳.۵۰۰ دلار در سال گذشته میلادی برای او درآمد داشته است.
به نوشته گاردین، به نظر می‌رسد جرد کوشنر میزان بدهی‌های خود را در سال گذشته میلادی کاهش داده است. وی تا پایان سال گذشته میلادی مبلغ ۲۷ میلیون دلار بدهی داشت. وام دهندگان اصلی جرد کوشنر بانک آمریکا، سیتی گروپ و دویچه بانک آلمان هستند. دویچه بانک همچنین یکی از وام دهندگان اصلی شرکت دونالد ترامپ محسوب می‌شود.
کاخ سفید روز گذشته (جمعه) اطلاعات مالی این دو مشاور ارشد دونالد ترامپ را در سال گذشته میلادی منتشر کرد. ایوانکا ترامپ و همسرش جرد کوشنر همزمان با راهیابی دونالد ترامپ به کاخ سفید از مدیریت مستقیم کسب و کار‌های خصوصی خودشان کنار کشیدند تا بتوانند در کاخ‌سفید مشغول به کار شوند.
انتهای پیام/
شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۲
کد مطلب: 14461
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *