800
۰

گزینه اصلی پرسپولیس برای سرمربیگری

مسوولان باشگاه پرسپولیس قصد دارند در همین هفته سرمربی خارجی خود را انتخاب کنند.
گزینه اصلی پرسپولیس برای سرمربیگری
به گزارش شستون، رفتن برانکو ایوانکوویچ از پرسپولیس و نیامدن یحیی گل‌محمدی به این تیم، مسوولان باشگاه پرسپولیس را در شرایطی قرار داده که تمام تلاش خود را برای انتخاب سرمربی خارجی انجام دهند.
از باشگاه پرسپولیس خبر می‌رسد که سرمربی جدید تا دو، سه روز دیگر انتخاب می‌شود و تمرینات پرسپولیس از شنبه هفته آینده زیر نظر سرمربی جدید آغاز خواهد شد.
 
از همان زمانی که باشگاه پرسپولیس اعلام کرد پروژه پیوستن یحیی گل‌محمدی به این تیم منتفی شده است، نام‌های زیادی در رسانه‌ها و فضای مجازی برای نیمکت پرسپولیس مطرح شد.
 
والتر زنگا، جیانی ده‌بیاسی، ماسیمو کاررا، کرونوسلاو یورچیچ، الکساندر نوری، روجریو میکیل، فوساتی، دراگان اسکوچیچ، زلاتکو کرانچار، میشل لادروپ و...
 
طبق اخبار موثق بسیاری از این نام‌ها مانند زنگا، فوساتی، کرانچار، اسکوچیچ، لادروپ و… در بین مربیانی که با آنها مذاکره شده قرار نداشتند و تنها گمانه‌زنی رسانه‌ای نام آنها را مطرح کرده است.
 
به نظر می‌رسد گزینه‌ای که جدی‌ترین مذاکرات با او انجام شده الکساندر نوری، سرمربی ایرانی سابق وردربرمن است. نوری یک دوره کوتاه موفق در وردبرمن داشت ولی در ادامه فعالیت مربی‌گری خود چندان در این تیم موفق نبوده است.
 
به غیر از نوری، یک مربی دیگر هم به پرسپولیس نزدیک است که مسوولان باشگاه نام او را تقریباً پنهان نگه داشته‌اند.
 
به گزارش مشرق، یک منبع آگاه در باشگاه پرسپولیس نیز در گفت‌وگو با میزان، در خصوص این اسامی اظهار داشت: ابتدا باید بگویم که اصلاً والتر زنگا جزو گزینه‌های ما نیست و نمی‌دانیم نام او چطور مطرح شد.
 
وی ادامه داد: قصد تایید یا تکذیب چیزی را ندارم اما از بین اسامی مطرح شده در رسانه‌ها و فضای مجازی فقط الکس نوری جزو گزینه‌های ما است. در هر صورت تا یکی‌، دو روز آینده تکلیف سرمربی تیم مشخص خواهد شد و ما هم بهترین انتخاب را انجام می‌دهیم.
 
منبع: وب سایت برنامه نود
يکشنبه ۲ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۷
کد مطلب: 14564
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *