800
۰
مدیرکل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان خبر داد:

آغاز هفته فرهنگی سیستان و بلوچستان در یزد/ توسعه گردشگری استان دستاورد این برنامه ها

مدیرکل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان از آغاز هفته فرهنگی سیستان و بلوچستان در یزد خبر داد.
آغاز هفته فرهنگی سیستان و بلوچستان در یزد/ توسعه گردشگری استان دستاورد این برنامه ها
به گزارش شستون؛ علیرضا جلال زایی در گفت و گو با عصرهامون، در خصوص برنامه های هفته فرهنگی استان گفت: شب گذشته هفته فرهنگی استان در یزد آغاز شد که این برنامه ها در قالب 15 هفته فرهنگی در 15 استان کشور برگزار می شود.
 
وی ادامه داد: در حاشیه این برنامه ها نمایشگاه جانبی به معرفی صنایع دستی، گردشگری، تاریخی و میراثی استان می پردازد که تا کنون با استقبال بی نظیر مردم استان یزد روبرو شده است.
 
مدیرکل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان در ادامه افزود: فردا چهارشنبه ساعت 10 صبح نشستی با حضور نخبگان، فرهیختگان، معتمدین و متمکنین سیستانی و بلوچستانی مقیم تهران در سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری تهران داریم تا از نظرات و راهکارهای این دوستان در بحث توسعه گردشگری استان بهره مند شویم.
 
جلال زایی با بیان اینکه کمپین گردشگری ملی با هدف معرفی استان شروع شده است، خاطر نشان کرد: امیدواریم برگزاری این نشست ها و مراسمات توفقیات و دستاورد های خوبی برای استان به همراه  داشته باشد که نتیجه آن توسعه گردشگری استان و به طبع آن توسعه زیر ساخت ها باشد.
 
وی اضافه کرد: امیدواریم این نشست ها نقطه عطفی شود تا استان سیستان و بلوچستان را به عنوان استان هدف و پایلوتی که مدنظر قرار گرفته معرفی و سفر به سرزمین ناشناخته ها خود را در قالب و شکل بهتری نشان دهد تا ضمن اینکه این مورد در داخل کشور ایران مدیریت می شود در فراسوی مرزهای جمهوری اسلامی هم بتوانیم با تدبیری که برای سه رویداد بین المللی کردیم شاهد توسعه گردشگری استان باشیم.
 انتهای پیام/
 
سه شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۸
کد مطلب: 14959
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *