800
۰
خطیب نماز جمعه سراوان:

ولنگاری فضای فرهنگی کشور مدیریت شود/ سایه قدرت فوق العاده ایران روی انگلیس و آمریکا

امام جمعه شهرستان سراوان گفت: در این برهه از زمان اقتدار و قدرت فوق العاده نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هم در جهان و هم در خلیج فارس روی انگلیس و آمریکا سایه افکنده است.
ولنگاری فضای فرهنگی کشور مدیریت شود/ سایه قدرت فوق العاده ایران روی انگلیس و آمریکا
به گزارش شستون؛ حجت اسلام و المسلمین مجتبی بامری با اشاره به دیدار رئیس جمهور و  هیئت دولت با مقام معظم رهبری، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان والا مقام شهید باهنر و شهید رجایی، بیان کرد:  شهید باهنر و شهید رجایی از شخصیت های انقلابی، دلداده دین و پرشتاب مردمی بودند که به شهادت رسیدند.

 وی با بیان اینکه قدر مسئولیت و خدمت به مردم را باید بدانیم، افزود: خدمت به مردم فرصت بی بدیل و بی نظیر است که فرد مسئول می تواند با خدمت جهادی و بی منت به مردم قیامت خود را بیمه کند.

 امام جمعه شهرستان سراوان با بیان اینکه موضوعات فرهنگی و اقتصادی از مباحث مهم در کشور هستند، ادامه داد:  دولت مردان باید به صورت شبانه روزی برای رفع مشکلات مردم، اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران  تلاش کنند چرا که پرچم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با خون هزاران شهید برافراشته شده است.

حجت الاسلام و المسلمین بامری با توجه به اینکه دشمن در حال تلاش و توطئه در راستای دلسرد کردن و نا امید کردن مردم از خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است، خاطر نشان کرد: دشمن قصد دارد با ضربه زدن به جمهوری اسلامی ایران، دنیای اسلام را چپاول کند تا به اهداف شوم خود رسد.

وی ضمن قدر دانی از برخورد قاطع قوه قضاییه با مفسدین و رانت خواران، گفت:  امید است قوه قضاییه با  قدرت و قوت هم در داخل قوه قضاییه و هم در جامعه،  با چپاول گران بیت المال، رانت خواران و مفسدین برخورد کند و با نظارت بیشتر انسان های انقلابی، معتقد و جهادی دارای مسئولیت شوند.

امام جمعه شهرستان سراوان از هرج و مرج و نابسامانی بازار شهرستان ابراز گلایه و خواستار نظارت بیشتر و دقیق تر دستگاه های متولی و مربوطه شد.

 حجت الاسلام و المسلمین بامری تصریح کرد: دشمن با نفوذ فرهنگی سازمان یافته بر اذهان ملت ایران به دنبال پیاده کردن اهداف شوم خود در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است که از دولتمردان انتظار می رود ولنگاری فضای فرهنگی را به درستی مدیریت کنند.

وی با توجه به نزدیک شدن به ایام محرم، خواستار فضا سازی مناسب شهر از ادارات مربوطه شد و اذعان کرد: هویت ما در گرو محرم است، نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به برکت محرم تشکیل شده است، محرم باید با شور و شعف مضاعف زنده نگه داشته شود.

امام جمعه شهرستان سراوان به مسئولین توصیه کرد تا از دشمن نترسند چرا که در این برهه از زمان اقتدار و قدرت فوق العاده نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هم در جهان و هم در خلیج فارس روی انگلیس و آمریکا سایه افکنده است.

انتهای پیام/
جمعه ۱ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۱
کد مطلب: 15143
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *