800
۰
فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان:

ایران در حوزه قدرت نظامی جرء پنج کشور دنیا قرار دارد/ تلاش حداکثری دشمن در سال 98 برای به تلخی کشاندن شادی مردم

فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: دشمن در چند ماه باقیمانده از سال 98 با فشار حداکثری در تلاش است که شیرینی مردم را به تلخی تبدیل کند اما به فضل و نصرت و رحمت الهی و بیداری و هوشیاری ملت همیشه بیدار دیار عظیم ایران به عنوان سهم بزرگ قدرت میان دنیای کفر، حاکمیت از آن نظام و مردم خواهد بود.
ایران در حوزه قدرت نظامی جرء پنج کشور دنیا قرار دارد/ تلاش حداکثری دشمن در سال 98 برای به تلخی کشاندن شادی مردم
به گزارش شستون، مراسم تودیع و معارفه فرمانده سپاه شهرستان سراوان با حضور فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان، امام جمعه اهل سنت سراوان و جمعی از مسئولین، علما، معتمدین و مردم شهرستان سراوان پیش از ظهر امروز در سالن آمفی تئاتر فرهنگ و ارشاد شهرستان برگزار شد.

 سردار امان الله گشتاسبی فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: وجود ارزش های نظام و ویژیگی های منحصر به فرد انقلاب اسلامی ایران از سایر انقلاب های دنیا، موجب عزیز شدن انقلاب اسلامی در دنیا شده است.

 وی افزود: امروز انقلاب اسلامی ایران به عنوان یک مولفه منحصر به فرد و ویژه در دنیا از این منظر که به عنوان نمادی از دنیای اسلام و اسلام ناب محمدی  در دنیا حاکمیت خود را مقابل استکبار جهانی به نمایش گذاشته است.

 فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: انقلاب اسلامی پیروزی، موفقیت و درخشش خود را مدیون رهبری حکیمانه امام (ره) آن ولی امر، دانشمند بزرگ و معمار اصیل اسلام ناب است که توانست مقابل دنیای  زر و زور، نمادی از اسلام و ارزش های الهی تعریف کند که دنیای استکبار را عصبانی کند.

گشتاسبی با بیان اینکه انقلاب اسلامی به عنوان قدرت قوی در همه مولفه ها پیروز میدان است، ادامه داد:  ایران اسلامی امروز در حوزه نظامی جزء پنج کشور قدرت مهم دنیا قرار گرفته است.

وی با توجه به اینکه اگر امروز جمهوری اسلامی ایران در تصمیم گیری های قدرت دنیا نباشد، آن کار به نتیجه نخواهید رسید، اضافه کرد: موج توفند، غرنده، شکننده و پیش رونده در عالم از قدرت اسلام ناب محمدی  است که جا دارد بر خود افتخار کنیم که توفیق خدمت گذاری در نظام جمهوری اسلامی ایران داریم.

 فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان اذعان کرد: دشمن در چند ماه باقیمانده از سال 98  با فشار حداکثری در تلاش است که شیرینی مردم را به تلخی تبدیل کند اما به فضل و نصرت  و رحمت الهی و بیداری و هوشیاری ملت همیشه بیدار دیار عظیم ایران به عنوان سهم بزرگ قدرت میان دنیای کفر، حاکمیت از آن نظام و مردم خواهد بود.

گشتاسبی با توجه به اینکه سرهنگ پاسدار محمد پودینه فرمانده قبلی شهرستان سراوان در حوزه وحدت، انسجام، محرومیت زدایی، مردم یاری و حل مشکلات مردم زحمات زیادی را کشیده است، خطاب به فرمانده جدید سپاه شهرستان سراوان خاطر نشان کرد: رمز موفقیت و اقتدار در کنار مردم بودن و نوکر مردم بودن است.

در پایان از زحمات سرهنگ پاسدار محمد پودینه تکریم و سرهنگ پاسدار حسین بهادری به عنوان فرمانده سپاه شهرستان سراوان معرفی شد.

 انتهای پیام/
چهارشنبه ۲۷ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰۴
کد مطلب: 15510
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *