800
۰
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان:

3میلیون و 541 هزار مسافردر جاده های استان جابجا شدند

تیمور باقری از رشد 28 درصدی جابجایی مسافر دراستان خبر داد و گفت:سه میلیون و 541 هزار و 784 نفر مسافردر هشت ماهه سال جاری با وسایل نقلیه حمل و نقل عمومی جاده ای جابجا شدند.
3میلیون و 541 هزار مسافردر جاده های استان جابجا شدند
به گزارش شستون، تیمور باقری،معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون افزود: سه میلیون و 541 هزار و 784 نفر مسافر با 387 هزار و 60 هزار سفر در هشت ماهه سال جاری در این استان با وسایل نقلیه حمل و نقل عمومی جاده ای شامل اتوبوس، مینی بوس و خودروهای سواری كرايه برون شهری جابجا شدند که این میزان نسبت به مدت مشابه سال قبل از افزايش 28درصدی در تعداد سفر و 24 درصدی در تعداد مسافر برخوردار بوده است.

وی بیان کرد: با هماهنگی و همكاری تشكل های صنفی بخش حمل و نقل عمومی مسافری در سطح استان زمینه برای سفر ايمن مسافران گرامی در تمامی ایام سال فراهم شده است.

وی گفت: در حال حاضر تعداد 4 پایانه مسافری فعال، 5 انجمن صنفی کارفرمایی فعال، 2 انجمن صنفی کارگری رانندگان، سه هزار و 321 راننده مسافری فعال، یک هزار و 100 دستگاه ناوگان اتوبوسی، یک هزار و 20 دستگاه ناوگان مینی بوسی و 691 دستگاه ناوگان سواری فعال در سیستان و بلوچستان به هموطنان گرامی خدمات ارائه می دهند.

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان بیان کرد: هموطنان به منظور انجام سفرهای خود تا حد امكان تلاش كنند نسبت به تهيه بليط اتوبوس از طريق وب سايت های معتبر اينترنتی و يا مراجعه به دفاتر شركت های مسافری اقدام كنند.

باقری خاطر نشان كرد: مسافران در صورت وجود هرگونه انتقاد، پيشنهاد يا شكايت از شركت هاي مسافربری، رانندگان و نحوه ارائه خدمات در طول سفر از طريق مراجعه حضوری به ادارات راهداری و حمل و نقل جاده ای در شهرستان های استان و يا ارسال پيامک به شماره 3000141 و یا تماس با سامانه 141،  مراتب را به اين اداره كل منعكس كنند، همچنین شماره تلفن 33432888 مربوط به دفتر نظارت پایانه مسافری انقلاب زاهدان، اختصاصاٌ جوابگوی پیشنهادات، انتقادات و شکایات مسافرین در زاهدان می باشد.

انتهای پیام/
 
 
يکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۴۴
کد مطلب: 16320
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *