800
۰
در جمع داطولبان جمعیت هلال احمر سراوان مطرح شد؛

داوطلبی یعنی فعالیت بشر دوستانه/ هلال احمر نمادی از یک اجتماع مشارکت پذیر و قانون مدار است

معاون برنامه ریزی فرمانداری سراوان گفت: جمعیت هلال احمر یک مجموعه داوطلبانه که فعالیت های داوطلبانه را بدون چشم داشت انجام می دهد که به عنوان نمادی از یک اجتماع مشارکت پذیر و قانون مدار است.
داوطلبی یعنی فعالیت بشر دوستانه/ هلال احمر نمادی از یک اجتماع مشارکت پذیر و قانون مدار است
به گزارش شستون؛ اعضای مرکز امور داوطلبان جمعیت هلال احمر شهرستان سراوان به مناسبت ۱۴ آذر روز جهانی داوطلب با هاشمزهی معاون عمرانی فرمانداری سراوان دیدار کردند.

در این جلسه  نصرتی جانشین و مسئول امور داوطلبان جمعیت هلال احمر ضمن تبریک این روز، خلاصه ای از فعالیت ها و برنامه های انجام شده در سال جاری در واحد داوطلبان ارائه کرد.
 
معاون عمرانی فرمانداری نیز در این جلسه روز جهانی داوطلب را به همه اعضای داوطلب جمعیت هلال احمر تبریک گفت و افزود: داوطلب و در کل جریان داوطلبی یعنی فعالیت و یک جریان بشر دوستانه است که در پی آن بهبود کیفیت زندگی یک انسان خواهد بود.
 
وی ادامه داد: وجود داوطلبان به لحاظ اجتماعی خاص است، جمعیت هلال احمر و مجموعه داوطلبان که فعالیت های داوطلبانه و بدون چشم داشت انجام می دهند نمادی از یک اجتماع مشارکت پذیر و قانون مدار هستند که فعالیت هایشان نظامند است.

معاون برنامه ریزی فرمانداری سراوان خاطر نشان کرد: امروز از جمعیت هلال احمر به عنوان یک اجتماع یا سازمان فرا قومی، فرا ملی و فرا مذهبی نام می بریم که در تمام کشورها به عنوان یک افتخار بین المللی نگاه می شود.
 
لازم به ذکر است؛ در پایان جلسه نیز از داوطلبان فعال شهرستان با اهدای لوح سپاس تقدیر شد و هاشمزهی معاونت عمرانی فرماندار با پوشیدن کاور سازمان داوطلبان، داوطلب جمعیت هلال احمر شد.

انتهای پیام/
سه شنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۵۲
کد مطلب: 16364
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *