800
۰

چرا ساخت «هیس! پسر‌ها فریاد نمی‌نند» به تعویق افتاد؟

پوران درخشنده درباره به تعویق افتادن تولید جدیدترین فیلم سینمایی خود با موضوعی ملتهب توضیح داد.
چرا ساخت «هیس! پسر‌ها فریاد نمی‌نند» به تعویق افتاد؟
به گزارش شستون؛ پوران درخشنده نویسنده، تهیه کننده و کارگردان سینما درباره آخرین وضعیت ساخت «هیس! پسر‌ها فریاد نمی‌زنند» در گفت و گو با  باشگاه خبرنگاران جوان،گفت: چند سال درگیر نگارش و قانع کردن برخی‌ها برای ورود به موضوع و ساخت آن بودم از طرفی گرانی فیلمسازی که متاسفانه برای سینماگران به خصوص آن‌هایی که مستقل کار می‌کنند، تولید را مشکل کرده، باعث شد تا ساخت این اثر طولانی‌تر از حد تصور شود.

چرا ساخت «هیس! پسر‌ها فریاد نمی‌نند» به تعویق افتاد؟

کارگردان «بچه‌های ابدی» ادامه داد: از همه مهمتر، به وجود آمدن فضای سخت روحی و روانی در جامعه، باعث شد رغبتی برای تولید در این شرایط نداشته باشم، چون من هم جزئی از این جامعه هستم و با مردم نفس می‌کشم، اما مستنداتی که برخی‌ها از زندگی خودشان در اختیارم قرار دادند، جرات بیشتری به من داد و ترغیب شدم تا این مسئله مهم اجتماعی را در قالب فیلم بیان کنم.

بیشتر بخوانید:دنبال سرمایه گذار برای «هیس پسر‌ها گریه نمی‌کنند» هستم/ با هرکسی نمی‌توانم کار کنم

کارگردان «رویای خیس» افزود: نشان دادن مشکلات این بخش از خانواده‌ها و راهکار‌های رهایی از آن و التیام بخشیدن به دردشان، احساس مسئولیتی در من بوجود آورد تا تمام تلاشم را در ساخت فیلم داشته باشم. امیدوارم تا قبل از پایان امسال کلید کار زده شود، ولی هرطور شده این فیلم را خواهم ساخت.

چرا ساخت «هیس! پسر‌ها فریاد نمی‌نند» به تعویق افتاد؟

کارگردان «شمعی در باد» بیان کرد: امیدوارم تا قبل از شروع تولید، از سختی‌های مردم کاسته و فضا آرام‌تر شود و هزینه‌های سرسام آور تولید فیلم، پائین بیاید تا بتوانم در شرایطی بهتر «هیس! پسر‌ها فریاد نمی‌زنند» را بسازم، چون برای من بسیار مهم است بهتر و بیشتر دیده شود. آن هم در وضعیتی که اقبال مخاطبان از فیلم‌های کمدی زیادتر شده است.

درخشنده گفت: افتادن همه کار‌ها روی غلتک صحیح، آرزوی من و خیلی‌ها است که امیدوارم رخ دهد تا بتوانیم به درستی و در کمال آرامش به کار‌ها بپردازیم.

انتهای پیام/
سه شنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۰۳
کد مطلب: 16463
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *