800
۰

توزیع بسته غذایی در بین سیل زدگان کنارک توسط سبزپوشان سپاه

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کنارک از توزیع بسته های غذایی میان سیل زدگان این منطقه خبر داد.
توزیع بسته غذایی در بین سیل زدگان کنارک توسط سبزپوشان سپاه
به گزارش شستون؛ حق پرست در گفت وگو با عصرهامون گفت: روز گذشته جلسه اضطراری ستاد مدیریت بحران درخصوص کمک به سیل زدگان توابع شهرستان کنارک درناحیه مقاومت بسیج سپاه برگزار و مقررشد سه تیم سریعاً به منظور امداد رسانی و توزیع سبد غذایی دربین حادثه دیدگان به سه بخش کهیر، زرآباد و بخش مرکزی کنارک اعزام شوند.
 
وی افزود: هدف از این اقدام امدادرسانی به مردم حادثه دیده ودلجویی از آنان دراین شرایط سخت وتوزیع مایحتاج اولیه آنان از جمله مواد غذایی واقلام مورد نیاز می باشد.
 
به گفته حق پرست؛ سبد غذایی شامل آب معدنی، تن ماهی، نان وسایر اقلام بود که برای ۴۰۰ خانوار در نظر گرفته شده است شد و با بررسی میدانی از شرایط میان خانوارهایی که شرایط نامساعدی نسبت به سایرین داشتند توزیع شد که خوشحالی و تشکر مردم از پرسنل سپاه را به همراه داشت.
 
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان کنارک تصریح کرد: همچنین در گفت وگوهای حضوری به مردم حادثه دیده اطمینان داده شد که نیروهای بسیج وگروه های جهادی و سپاه همچنان در آماده باش هستند و تا آخرین روز در خدمت مردم سیل زده هستند.
 
حق پرست تاکید کرد:طبق هماهنگی های صورت گرفته با سپاه سلمان و قرارگاه قدس جنوب شرق کشور، یک محموله بار کامیون حامل موادغذایی و اقلام مورد نیاز مردم نیز ظرف ۲۴ ساعت آینده به محل اعزام می شود.
 
انتهای پیام
دوشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۳۵
کد مطلب: 16870
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *