800
۰

پیرمردها علیه استقلال در آسیا !

با نگاهی به میانگین سنی تنها نماینده عراق در ACL۲۰۲۰ می‌توان از آن‌ها به عنوان یکی از مسن‌ترین تیم‌های این فصل لیگ قهرمانان نام برد.
پیرمردها علیه استقلال در آسیا !
به گزارش شستون؛ به نقل از شهرخبر با شکست الزورا مقابل بنیادکار در تاشکند فوتبال باشگاهی عراق تنها یک نماینده در این فصل از لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰ خواهد داشت، تیمی که در گروه اول بازی‌ها باید به مصاف یکی از سرشناس‌ترین نماینده‌های ایران در قاره کهن یعنی استقلال تهران برود. الشرطه به عنوان مدافع عنوان قهرمانی عراق در حالی گام به رقابت‌های آسیایی خواهد گذاشت که در اولین بازی روز ۲۱ بهمن ماه در شهر کربلا باید به مصاف استقلال ایران برود. از همین رو دور جدید تمرینات این تیم زیر نظر مربی صرب در بغداد استارت خورد آن هم با جمع شدن پیرمرد‌هایی که این تیم را به یکی از مسن‌ترین تیم‌های این فصل تبدیل کردند.
در فهرستی که باشگاه الشرطه برای شرکت در مرحله گروهی به AFC ارسال کرده میانگین سنی این تیم بالای ۲۸.۵ سال نشان می‌دهد که آمار خیلی بالایی محسوب می‌شود تا الشرطه در زمره پیرترین تیم‌های حاضر در این تورنمنت قلمداد شود. الشرطه در فهرست اصلی خود تنها سه تا چهار بازیکن زیر ۲۳ سال دارد و مابقی بالای ۲۴ سال هستند که از این جمع بیش از ده مهره کلیدی بالای ۳۰ سال سن دارند از جمله علاء عبدالزهرا، کرار جاسم، قسیم زایدان و 
يکشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۱
کد مطلب: 17048
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *