800
۰
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس مطرح کرد:

قرارگرفتن در لیست سیاه FATF جنبه روانی دارد، نه اقتصادی/ بهبود شرایط اقتصادی با اعتماد به ظرفیت داخلی

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به قرار گرفتن ایران در لیست سیاه FATF، گفت: چنین اقداماتی بیش از این که فشارهایی واقعی بر اقتصاد کشور وارد آورد، فشارهایی روانی بر جامعه خواهد داشت و راه حل آن اعتماد به ظرفیت داخلی است.
قرارگرفتن در لیست سیاه FATF جنبه روانی دارد، نه اقتصادی/ بهبود شرایط اقتصادی با اعتماد به ظرفیت داخلی
به گزارش شستون؛ به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علی اکبر کریمی نماینده منتخب حوزه انتخابیه اراک کمیجان و خنداب در مجلس یازدهم در گفتگو با دیار آفتاب، با اشاره به قرار گرفتن ایران در لیست سیاه FATF، گفت: چنین اقداماتی بیش از این که فشارهایی واقعی بر اقتصاد کشور وارد آورد، فشارهایی روانی بر جامعه خواهد داشت.
وی افزود: دشمنان ملت ایران تا کنون از هیچ اقدامی برای بستن منافذ اقتصادی کشور و راه های تداوم حیات اقتصادی ایران اجتناب نکرده اند، لذا چنین کارهایی بیشتر جنبه روانی داشته و دستاوردی برای آنان در پی نخواهد داشت.
بهبود شرایط اقتصادی با اعتماد به ظرفیت داخلی
کریمی رویکرد ایران در اتکا به توانمندی های داخلی را بهترین راهکار مقابله با تحریم های اقتصادی دانست و تصریح کرد: اعتماد کامل به ظرفیت های داخلی، استفاده از دیپلماسی های بین المللی و روابط اقتصادی با دیگر کشور ها باعث بهبود شرایط اقتصادی کشور می شود.
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس اضافه کرد: قطعا چنین شرایطی تداوم طولانی مدتی نخواهد داشت چرا که چنین فشارهایی که بر برخی دیگر از کشورها نیز وارد می شود باعث انتقادهایی بر علیه آمریکا و عملکرد ترامپ شده است.
وی خاطرنشان کرد: همچنین مردم آمریکا هم مخالف جدی مشی توسعه طلبانه و جنگ طلبانه رئیس جمهورشان هستند، لذا تداوم چنین اقداماتی از سوی آمریکا و همدستانش سخت خواهد بود.
انتهای پیام/
چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۷
کد مطلب: 17374
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *