800
۰
بازخوانی حادثه تروریستی «میل مرزی ۸۹» درشهرستان میرجاوه؛

وحدت شیعه و سنی خاری در چشم ایادی استکبار/مدافعان وطن، امنیتِ ایران اسلامی را تضمین کردند

امنیت و آرامش امروز کشور را مدیون شهدا و ایثارگری جانبازانی هستیم که از مال و جان خود در راه اسلام گذشتند.
وحدت شیعه و سنی خاری در چشم ایادی استکبار/مدافعان وطن، امنیتِ ایران اسلامی را تضمین کردند
به گزارش شستون؛ به نقل از لادیز، سیستان و بلوچستان به عنوان پایتخت وحدت ایران اسلامی همواره مورد تعدی گروهک های تروریستی خودفروخته و وابسته به سرویس های جاسوسی آمریکا،اسراییل و عربستان سعودی بوده است.

این گروهک های تروریستی همواره درصدد هستند تا با حمایت مالی دشمنان جمهوری اسلامی به وحدت و امنیت این کشور و استان سیستان و بلوچستان ضربه بزنند.

شهرستان میرجاوه نیز به سبب هم مرزی با کشور پاکستان و استفاده این تروریست های جیره خوار از خاک کشور همسایه برای ضربه زدن به امنیت این استان، تاکنون شاهد جنایات بیشماری از سوی این جیره خواران خودفروخته بوده است.

جنایت جیش الظلم در به شهادت رساندن ۹ مرزبان هنگ مرزی میرجاوه در اردیبهشت سال۹۶، مسموم کردن و ربودن ۱۲ مرزبان و بسیجی در منطقه صفر مرزی «لولکدان»، حمله به یکی از پاسگاه های مرزی در شهرستان میرجاوه همزمان با بازی ایران و پرتغال در جام جهانی و حمله به پاسگاه مرزی و شهادت چهار مرزبان و بسیجی ، تنها بخشی از جنایات کفتار صفتان جیش الظلم در شهرستان میرجاوه است.

بامدادسه‌شنبه ۲۸ فروردین‌ ۹۷ یک تیم تروریستی از داخل خاک پاکستان به برجک مرزبانی ناجا در «میل مرزی ۸۹» شهرستان میرجاوه حمله و ناجوانمردانه از تاریکی شب و از خاک کشور پاکستان برای تجاوز به کشورمان سو استفاده کرد، هدفشان تصرف این پاسگاه مرزی بود اما با مقاومت و رشادت مرزبانان جمهوری اسلامی مواجه شدند، نیروهای سپاه پس از اطلاع از تجاوز تروریست هابه خاک کشور به کمک مرزبانان شتافتند و تروریست های تا بُن دندان مسلح را در دستیابی به اهدافشان ناکام گذاشتند.

در این عملیات تروریستی ابوالفضل غلام پور و وحید حسین زاده دو نفراز دلاورمردان مرزبانی و زکریا نوتی زهی و محمد نور رجبی دونفر از بسیجیان جان بر کف طرح امنیت به شهادت رسیدند و سه نفر از نیروهای مرزبانی و بسیجی نیز مجروح شدند.
 
وحدت شیعه و سنی خاری در چشم ایادی استکبار است

مولوی عبدالرحیم ریگیان پور، امام جمعه اهل سنت شهرستان میرجاوه در گفت و گو با خبرنگار ما، ضمن پاسداشت مقام شهدا گفت: زندگی در سایه امنیت جز با پاسداری از خاک کشور توسط فرزندان رشید این مرز و بوم ممکن نبود چرا که دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی همواره به دنبال دسیسه ای برای ضربه زدن به آرامش و امنیت این کشور هستند.

وی افزود: شهدای مدافع وطن با نثار جان ارزشمند خود، امنیت را به مردم ایران هدیه کردند و ما موظف هستیم برای حفظ این امنیت و اقتدار ایران اسلامی از هیچ تلاشی چشم پوشی نکنیم.

ریگیان پور خاطرنشان کرد: وحدت شیعه و سنی در سیستان و بلوچستان، تروریست های جیره خوار آمریکا را عصبانی و وحشت زده کرده و به نوعی خاری در چشم ایادی استکبار است.

امام جمعه اهل سنت شهرستان میرجاوه ادامه داد: خون شهدای گلگون کفن ایران اسلامی، عزم ملت را در صیانت از این انقلاب و نظام سختر کرده است.

انتهای پیام/
پنجشنبه ۲۸ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۴۷
کد مطلب: 17909
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *