800
۰
با هدف آشنایی جوانان با فرهنگ ایثار و شهادت؛

نمایشگاه کهف الشهدا در دانشگاه آزاد اسلامی واحد سراوان افتتاح شد

با هدف آشنایی جوانان و نسل جدید انقلاب با فرهنگ ایثار و شهادت نمایشگاه دائمی کهف الشهدا که شامل تمثال و وصایای شهدا استف در دانشگاه آزاد اسلامی واحد سراوان افتتاح شد.
نمایشگاه کهف الشهدا در دانشگاه آزاد اسلامی واحد سراوان افتتاح شد
 
به گزارش شستون؛ مراسم افتتاحیه  نمایشگاه کهف الشهدا  با حضور معاون فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان، سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد سراوان و جمعی از کارکنان این واحد دانشگاهی برگزار شد.
 
 حجت الاسلام عودی جعفری مسئول امور فرهنگی واحد سراوان در حاشیه این مراسم با اشاره به  نقش شهدا و اطاعت پذيري شهدا از حضرت امام  خمینی (ره) بیان کرد: شهداي دوران دفاع مقدس بر اساس اصل اطاعت‌پذيري از فرمان ولي امر زمان خود، لبيك‌گويان به سمت جبهه‌هاي نبرد حق عليه باطل شتافتند و بدون در نظر گرفتن اهداف مادي و چشم داشت‌هاي دنيوي، بهترين سرمايه‌هاي خود را كه خون و جان بود، تقديم راه انقلاب و نظام اسلامي كردند.
 
وی افزود: کهف الشهدا نمایشگاه دائمی از  تمثال شهدای شاخص شهرستان ،استان ،کشور و شهدای مدافع حرم به همراه زندگی نامه و  وصایای شهدا می باشد که هدف از برگزاری این گونه نمایشگاه ها  اولا آشنایی دانشجویان با دستاورد‌های انقلاب اسلامی و دفاع مقدس می باشد  و ثانیا آشنایی دانشجویان با  کتاب‌ها، خاطرات و وصیت نامه‌های شهدا از دیگر اهداف برپایی نمایشگاه است.
 
عودی جعفری در پایان با تاکید بر اینکه هدف از برگزاری نمایشگاه کهف الشهدا ، آشنا کردن  نسل جدید انقلاب با فرهنگ ایثار و شهادت است، گفت: باید شهدا، الگوی فرزندان ما قرار بگیرند چرا که دشمن سعی دارد فرزندان ما را بدنبال قهرمانان کاذب و الگوهای غلط منحرف کند.

انتهای پیام/
چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۱۴
کد مطلب: 18676
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *