800
۰
امام جمعه موقت شهرستان سراوان:

دهه کرامت فرصت مغتنم برای تمسک جستن به سیره اهل بیت (ع) است/ آمریکا به رعایت حقوق بشر اعتقادی ندارد

حجت الاسلام و المسلمین مراد نورایی یار گفت: آمریکا برای بشریت و انسان ها ارزش قائل نیست و اعتقادی به رعایت حقوق بشر ندارد چرا که هر جرم و جنایتی را علیه بشر به ویژه سیاه پوستان انجام می دهد.
دهه کرامت فرصت مغتنم برای تمسک جستن به سیره اهل بیت (ع) است/ آمریکا به رعایت حقوق بشر اعتقادی ندارد
به گزارش شستون، حجت الاسلام و السملیمن مراد نورایی یار امام جمعه موقت شهرستان سراوان بیان کرد: به برکت وجود مرقد دو گوهر تابناک حضرت معصومه (س) و امام رضا (ع) ایران اسلامی از تمامی وسوسه های شیاطین، اجنه و انس در امان است.

 وی با اشاره به اینکه ائمه اطهار (ع) در زمان حیات گره گشای مشکلات مادی و معنوی ستم دیدگان، مظلومان و یار و همنشین مستضعفان و نیازمندان بوده اند، ادامه داد: دهه کرامت بهانه خوبی برای تمسک جستن به آداب، سیره و اهداف ائمه اطهار (ع) و معصومین است.

امام جمعه موقت شهرستان سراوان افزود:  آمریکا برای بشریت و انسان ها ارزش قائل نیست و اعتقادی به رعایت حقوق بشر ندارد چرا که هر جرم و جنایتی را علیه بشر به ویژه سیاه پوستان  انجام می دهد که نمونه بارز آن کشته شدن یک فرد سیاه پوست توسط پلیس سفید پوست در این کشور است.

 حجت الاسلام و المسلمین نورایی یار خاطر نشان کرد: شاهان ایران قبل از پیروزی انقلاب اسلامی مزدور و برده آمریکا بوده اند اما با پیروزی انقلاب اسلامی، ایران با اقتدار مقابل جنایت های آمریکای جنایت کار ایستاد.

 وی تصریح کرد: کودتای 28 مرداد در سال 1332،  قتل دانشجویان با دخالت آمریکا در 16 آذر 1332، حمایت از شاه در تمامی سرکوب هایی که علیه ملت انجام داده و تأسیس سازمان مخوف ساواک از جمله جنایات آمریکا قبل از پیروزی انقلاب اسلامی در ایران بوده است.

 امام جمعه موقت شهرستان سراوان در پایان  تبدیل سفارت خانه به لانه جاسوسی،  مصادره و بلوکه کردن اموال ایران در خارج از کشور، حمله نظامی به طبس،  کودتای نوژه، حمایت از تجزیه طلبی، حمله به کشتی ها و سکوهای نفتی ایران، ساقط کردن هواپیمای مسافر بری ایرباس ایرانی با 290 سرنشین،  حمایت از منافقین به سرکردگی مسعود رجوی، اعمال تحریم های ظالمانه و تهاجم فرهنگی، اسلام هراسی و ایران هراسی و همچنین حمایت از اغتشاش گران و آشوب گران را نمونه ای دیگر از جنایات ضد حقوق بشری آمریکا در ایران پس از پیروزی انقلاب اسلامی بیان کرد.

 انتهای پیام/
جمعه ۱۳ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۴۱
کد مطلب: 19117
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *