800
۰
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه مهرستان:

معلم نقش مهمی در تربیت نیروی انسانی متعهد و کار آمد دارد

حسین نکویی در دیدار با مدیر جدید آموزش و پرورش گفت: معلم نقش مهمی در تربیت نیروی انسانی متعهد و کار آمد دارد که در بینش دینی ما نیز معلم ادامه دهنده ی راه انبیاء بوده و نقش روشنگری در جامعه را دارد .
معلم نقش مهمی در تربیت نیروی انسانی متعهد و کار آمد دارد
به گزارش شستون؛ حسین نکوئی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه مهرستان به همراه حجت الاسلام انصاری مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه مهرستان با میردوست خاشی مدیر جدید آموزش و پرورش دیدار و گفتگو کرد.

 نکویی در حاشیه این دیدار بیان کرد: بی شک معلم ازجایگاه و اعتبار ویژه ایی در بین مردم برخوردار است و بایستی نسبت به این جایگاه احترام قائل بود .


وی با بیان اینکه معلم نقش مهمی در تربیت نیروی انسانی متعهد و کار آمد دارد، بیان کرد: در بینش دینی ما نیز معلم ادامه دهنده ی راه انبیاء بوده و نقش روشنگری در جامعه را دارد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه مهرستان خاطر نشان کرد: نقش آموزش و پرورش در بین دانش آموزان و افراد جامعه بسیار مهم و تاثیرگذار است و آموزش و پرورش می بایست این مهم را درآموزش های مقاطع مختلف تحصیلی لحاظ نماید.

نکویی گفت: تربیت نسل آینده انقلاب و سکان داران نظام اسلامی توسط آموزش و پرورش رقم می خورد و مدارس اساس و پایه تزکیه و تعلیم هستند.

نکویی در پایان  ضمن تقدیر از زحمات امید گوری مدیر سابق برای مدیر جدید آرزوی توفیق داشت و عنوان کرد: همکاری بین بخشی از ادارات کلید واژه ی مهمی است که در صورت تحقق، بسیاری از مشکلات اداری شهرستان حل خواهد شد  و انتظار داریم آموزش و پرورش و سپاه ناحیه مهرستان به ویژه بسیج دانش آموزی بتوانند در این زمینه همکاری خوبی داشته باشند.

انتهای پیام/
يکشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۱۱
کد مطلب: 19550
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *