800
۰
فرماندار سراوان:

قطع سهمیه سوخت بر اساس پایش میدانی انجام شده است/ مراجعه به سامانه کارت هوشمند و دفاتر پیشخوان دولت جهت رفع انسداد

علی رضا شهرکی گفت: طبق بررسی های انجام شده سهمیه کارت های سوخت بر اساس پایش میدانی شرکت نفت، متمرکز قطع شده است.
قطع سهمیه سوخت بر اساس پایش میدانی انجام شده است/ مراجعه به سامانه کارت هوشمند و دفاتر پیشخوان دولت جهت رفع انسداد
به گزارش شستون؛ در ماه اخیر شماری از کارت های سوخت شهروندان سراوانی قطع سهمیه شد، این موضوع گلایه شهروندان را به دنبال داشت که گفته می شود انسداد کارت های سوخت به دلیل مقابله با قاچاق کالا انجام شده است.

اما در این بین بودند افرادی که انسداد کارت سوخت و یا قطع سهمیه را به حق نداسته و مدعی هستند که کارت سوخت آنها به صورت اشتباهی مسدود شده و به همین دلیل در فضای مجازی و حقیقی نسبت به این موضوع معترض شدند.
 
در همین راستا علی رضا شهرکی فرماندار سراوان در گفت و گو با خبرنگار ما بیان کرد: افرادیکه کارت سوخت آنها قطع سهمیه شده به دفاتر پیشخوان و پلیس +10 مراجعه کنند چرا که دلیل قطع سهمیه در سامانه مشخص می شود.
 
وی افزود: طبق بررسی های انجام شده برای افرادیکه کارت های سوخت آنها قطع سهمیه شده مشخص شد که شرکت نفت بر اساس پایش میدانی، متمرکز سهمیه سوخت را قطع و افراد را به تخلفات تعزیرات معرفی کرده است.
 
فرماندار سراوان گفت:  قاعده کار این است که افراد به دفاتر پیشخوان مراجعه و پس از تکمیل فرم رفع انسداد کارت سوخت، فرم مورد نظر از سوی دفاتر پیشخوان به تعزیرات حکومتی استان ارسال تا مشکل رفع شود.

شهرکی با بیان اینکه در انسداد کارت های سوخت، شهرستان هیچ گونه دخالتی نداشته و ندارد، ادامه داد: چندین نفر به فرمانداری مراجعه کرده اند اما نیاز به مراجعه به فرمانداری نیست چرا که طبق روال قانونی باید به دفاتر پیشخوان دولت و سامانه کارت هوشمند در استان مراجعه کنند.
 
وی خاطر نشان کرد: با این اوصاف باز هم فرمانداری پیگیری های لازم را از طریق کمیسیون قاچاق کالا و ارز استان انجام داده تا در صورت لزوم نمایندگان دستگاه های متولی برای پاسخگویی به ارباب رجوعان و افراد مدعی که قطع سوخت حق آنها نبوده در شهرستان حضور داشته باشند.
 
فرماندار سراوان اذعان کرد: اما طبق پیگیری های انجام شده  شرکت نفت مستنداتی ارائه می کند که این باور را دارد تخلف محرز و ثابت شده است پس می طلبد شهروندان با مراجعه به دفاتر پیشخوان دولت و یا سامانه کارت هوشمند پیگیرموضوع شوند.
 
انتهای پیام/
 
 
پنجشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۰۸
کد مطلب: 21691
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *