800
۰
همزمان با شب نوزدهم ماه مبارک رمضان انجام شد؛

نجواهای عاشقانه مردم سراوان با خدا در اولین شب از لیالی قدر/ ندای "الهی العفو الهی العفو" در شرقی ترین نقطه ایران طنین انداز شد

مراسم پر فیض اولین شب از لیالی قدر در مسجد جامع علی ابن ابی طالب (ع) سراوان با حضور مردم خدا جو و مومن این شهر برگزار شد.
نجواهای عاشقانه مردم سراوان با خدا در اولین شب از لیالی قدر/ ندای "الهی العفو الهی العفو" در شرقی ترین نقطه ایران طنین انداز شد
به گزارش شستون، نجواها عاشقانه و مناجات مردم خداجو، مومن و متدین سراوان در شرقی ترین نقطه ایران همزمان با شب نوزدهم ماه مبارک رمضان در مسجد جامع علی ابن ابی طالب (ع) آغاز شد.
 
شب زنده داران سراوانی ضمن قرائت دعای جوشن کبیر در اولین شب از شب های پرفضیلت قدر با خالق خود به راز و نیاز پرداختند و اشک و آه ندای الهی العفو الهی العفو سر دادند.
 
حجت الاسلام و المسلمین مجتبی بامری در حاشیه این مراسم گفت: لیالی قدر که فضیلت های آن از هزار شب و ماه بر است، شب استغفار، شب زاری به درگاه پروردگار عالم است، همه مامحتاج رحمت پروردگار عالم هستیم پس باید از این فرصت بهره برده و به قرآن کریم، ائمه اطهار (ع) و خود خالق پناه بریم.

وی افزود: با تواضع و فروتنی مقابل خالق دست های خود را به سمت خدا پروردگار بلند کنیم و از درگاه ربوبیت طلب عفو و بخشش کنیم.
 
 
حجت اسلام و المسلمین بامری بیان کرد: خدا را به برکت فضل این شب قسم دهیم، امشب در پناه قرآن به یاد امام و ولی و فرق شکافته امیر المومنین (ع) به درگاه خدا پناه ببریم تا لطف و رحمت خدا شامل حال ما شود.
 
وی خاطر نشان کرد: شب قدر شب بخشش، رحمت و فضل خدا نسبت به بندگان است پس بهترین فرصت است که این شب ها را به راز و نیاز و مناجات با خدا بپردازیم.

لازم به ذکر است مراسم قرآن به سر، نوحه سرایی و سخنرانی از دیگر آیین معنوی اولین شب از لیالی قدر در سراوان بود که برگزار شد.

انتهای پیام/
يکشنبه ۱۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۴۵
کد مطلب: 22517
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *