امام جمعه سراوان:

فی سبیل الله بودن رزمندگان از ویژگی های شاخص مقدس بودن دفاع مقدس بود/تلاش مضاعف دشمن در جنگ نرم با هدف کمرنگ کردن دستاوردهای انقلاب

30 شهريور 1400 ساعت 12:51

حجت الاسلام و المسلمین مجتبی بامری گفت: فی سبیل الله بودن در هشت سال دفاع مقدس یکی از شاخص های بارزی بود که موجب مقدس شدن دفاع مقدس شد.


به گزارش شستون؛ اعضای ستاد گرامیداشت هفته دفاع مقدس ظهر امروز با حجت الاسلام و المسلمین مجتبی بامری امام جمعه سراوان دیدار کردند.

 امام جمعه سراوان ضمن گرامیداشت یاد و خاطراه شهدای هشت سال دفاع مقدس بیان کرد:  تمامی افرادی که دل در گرو خداوند متعال داشتند به ندای حقانی حضرت امام (ره) لبیک گفتند و با اخلاص مقابل باطل ایستادند و مجاهدت کردند.

وی افزود:  فی سبیل الله بودن حضور رزمندگان در جبهه از ویژگی های شاخص دفاع مقدس بود که باعث مقدس شدن آن شد.

امام جمعه سراوان ادامه داد: شهدا با مجاهدت و جانفشانی در مسیر تحقق آرمان ها و برای استقلال و آزادی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از خود رشادت نشان دادند که امروز وظیفه داریم برای ترویج مسیر حق و شناساندن شهدا تلاش مضاعف کنیم.

حجت الاسلام و المسلمین بامری خاطر نشان کرد: دشمن در فضای جنگ نرم تلاش مضاعف می کند تا ارزش های دین اسلام و دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در تمامی ابعاد کمرنگ جلوه داده شود تا از این طریق بتواند میان مردم و انقلاب جدایی ایجاد کند لذا باید در این زمان هوشیاری مضاعف و بصیرت کافی داشته باشیم.

وی اذعان کرد: در این برهه از زمان هر فرد مسئول است تا برای احیای فرهنگ ایثار و شهادت به صورت فی سبیل الله همانطور که رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس با اخلاص در مسیر خدا مجاهدت کردند، تلاش کند و برنامه های گرامیداشت این هفته هر چه باشکوه تر به مرحله اجر در آید.

امام جمعه سراوان گفت: امروز اگر ایران اسلامی در جهان سربلند و قدرتمند است به وسیله رشادت ها و جان فشانی های افراد چون شهید سلیمانی و دیگر شهدا است که برای تحقق آرمان های نظام و اسلام جان خود را فدا کردند.

انتهای پیام/
 


کد مطلب: 23580

آدرس مطلب: http://shastoon.ir/report/23580/فی-سبیل-الله-بودن-رزمندگان-ویژگی-های-شاخص-مقدس-دفاع-تلاش-مضاعف-دشمن-جنگ-نرم-هدف-کمرنگ-کردن-دستاوردهای-انقلاب

شستون
  http://shastoon.ir