800
۱
۱
وقتی مسئولان تلاشی برای حل مشکل نمی کنند؛

نارضایتی فرماندارسراوان از عملکرد رئیس شرکت نفت/اینجا سریال صف های پمپ بنزین و دلالی کارت های سوخت پایان ندارد

گویا قصه پر غصه سوخت در برخی از شهرستان های سیستان و بلوچستان پایان ندارد به طوریکه مشاهده های میدان حکایت از آن دارد که رفع این معضل از توان مدیران شهرستانی و استانی خارج شده است.
نارضایتی فرماندارسراوان از عملکرد رئیس شرکت نفت/اینجا سریال صف های پمپ بنزین و دلالی کارت های سوخت پایان ندارد
به گزارش شستون، سوخت مشکل امروز و دیروز سراوان نیست بلکه چندین سال است که شهروندان این خطه از کشور با آن دست و پنجه نرم می کنند و گاها با انتشار تصاویر، فیلم و مطالب مختلف در شبکه های اجتماعی گلایه های خود را مطرح می کنند.

صف های طولانی، تعطیلی پمپ های بنزین در ساعات مختلف و توزیع خارج از شبکه تعریف شده از مهم ترین موضوعات مورد اعتراض شهروندان سراوانی در خصوص حوزه سوخت محسوب می شود.

این موضوع به داستان نا فرجام شرقی ترین نقطه کشور تبدیل شده که هر از چند گاهی به نقل محافل تبدیل می شود اما حل این معضل از عهده مدیران شهرستانی و استانی خارج است.

به تازگی شهروندان سراوانی با انتشار مطلبی در شبکه های اجتماعی و ارسال آن به این پایگاه خبری خواستار پاسخگویی فرماندار نسبت به تعطیلی پمپ های بنزین سراوان که یکی از علل طولانی شدن صف ها شده است، شدند.

نارضایتی فرماندار سراوان از عملکرد رئیس شرکت نفت

سعید تجلیلی فرماندار سراوان به خبرنگار ما گفت: برای سامان دادن اوضاع پمپ های بنزین به دهیاران ابلاغ داده ام تا بازرسی و نظارت از سطح جایگاه های سوخت را انجام دهند.

وی افزود: همچنین یکی از معاونین اداره را موظف کرده ام به صورت روزانه از سطح جایگاه ها بازدید انجام و گزارش را ارائه دهد تا اوضاع مطلوب شود.

این مقام مسئول خاطر نشان کرد: فرمانداری فقط می تواند نظارت کند اما کار اجرایی بر عهده شرکت نفت است و زمانی که رئیس شرکت نفت سراوان درب اداره را به روی خود بسته و در انجام وظایف خود کوتاهی می کند مسلما این مشکل به قوت خود پا برجا خواهد ماند.

تجلیلی اذعان کرد: تا چه زمان باید وقت کارمندان، بخشداران و معاونین فرمانداری صرف کوتاهی های شرکت نفت شود، کجای عدالت این چنین است؟

 دست یاری به سوی شهروندان

وی گفت: از سوی دیگر برخی از شهروندان فقط در شبکه های اجتماعی ابراز گلایه می کنند اما موقع عمل که می شود همه پا پس می کشند.

فرماندار سراوان ادامه داد: بارها در گروه هایی که نسبت به معضل سوخت گلایه داشته اند، اعلام کرده ام که جهت کمک به حل این موضوع وارد عمل شوند و برای نظارت و بازرسی از سوی فرمانداری علاوه بر صدور حکم، اختیار تام داده می شود اما هیچ یک از شهروندان حاضر به همکاری نیستند.

وی بیان کرد: هنگامی که شهروندان کارت های سوخت خود را به دلالان می فروشند آنهم به دلیل اینکه حق قانونی آنها است که سوخت موجود در کارت را استفاده کنند، این مشکل همچنان ادامه خواهد داشت.

فرماندار سراوان گفت: از شهروندان، سازمان ها و ارگان ها انتظار می رود جهت رفع این معضل با فرمانداری همکاری داشته باشند تا بتوانیم این مشکل را مرتفع سازیم.

انتهای پیام/
چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۷:۴۷
کد مطلب: 23819
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *


نظر مخاطبان
اظماعیل
Iran, Islamic Republic of
خدا خیرتون بده این مشکل حل کنید نظارتی برکارت جایگاه هم داشته باشین مهمانی که خارج آستان میادسرگردانن چندبار خودم سوخت نزدم کارت به مسافری که سرپمپ مونده دادم