800
۰
پاسخ بررسی صلاحیت‌ها برای انتخابات فدراسیون ها کامل نیامده؛

علی نژاد: بعضی افراد در ژیمناستیک موضوعاتی به مراجع بین‌المللی انتقال دادند/ انتخاب اعضای هیات مدیره و مدیرعامل پرسپولیس در دست بررسی است

معاون وزیر ورزش و جوانان گفت: بعضی افراد در ژیمناستیک که برای ما ناآشنا نیستند موضوعاتی به مراجع بین‌المللی انتقال دادند و حساسیت کار بالا رفت.
علی نژاد: بعضی افراد در ژیمناستیک موضوعاتی به مراجع بین‌المللی انتقال دادند/ انتخاب اعضای هیات مدیره و مدیرعامل پرسپولیس در دست بررسی است
به گزارش  شستون؛ به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مهدی علی‌نژاد معاون وزیر ورزش و جوانان در جلسه تجلیل از مهین فرهادی زاد عنوان داشت: ریشه‌های درخت ورزش بانوان در این جمع حضور دارند و مزیت نسبی ورزش ایران در آینده همین هست. اگر رشادت‌ها و پشتکار بعضی از بانوان در دهه ٦٠ نبود، هرگز این توفیقات حاصل نمی‌شد. این رسم خوب است و جامعه به تجلیل از بزرگان خود در قید حیات زنده می‌ماند. خانم‌های ورزش ما که این کار بزرگ را پایه‌گذاری کردند، برای ورزش بسیاری از کشورهای اسلامی کار کردند. یکی از قهرمانان تُرک در بازی‌های سال ۲۰۱۱ از دختران ایرانی انگیزه گرفت و کار این بزرگواران جغرافیای جهان اسلام را نشانه رفت. این حجاب ورزشی مدیون و مرهون این پای‌مردی است. در این ۲ سال هم‌کاری با خانم فرهادی‌زاد، جز صداقت، فداکارای و حسن مدیریت چیزی ندیدم و ایشان به‌دور از نگاه‌های فمینیستی حامی ورزش بانوان هستند که از این رو برای همیشه شکر‌گزار این زحمات هستیم.
در ادامه علی‌نژاد در جمع خبرنگاران درباره تبلیغات محیطی استقلال، عنوان کرد: مطالباتی استقلال و پرسپولیس مطرح کردند اینکه تبلیغات محیطی را خودشان انجام دهند و خودشان سهم سازمان لیگ را بدهند، یعنی برعکس گذشته. حرف جدیدی بود، نیاز به کار کارشناسی و ارزیابی داشت تا نقاط ضعف و قوت بررسی شود. جلساتی با مدیران ۲ باشگاه و سازمان لیگ داشتیم، توافقی که شد روز گذشته برای استقلال اتفاق افتاد اما برای پرسپولیس هنوز رسمی نشده است. استقلال کارگزاری که قرارداد داشت با سازمان لیگ بست و تضامینی که سازمان لیگ تاکید داشت تعبیه شد. امیدوارم این برنامه درآمد بیشتری برای فوتبال ایجاد کند.
معاون حرفه‌ای و قهرمانی وزارت ورزش درباره معرفی مدیرعامل پرسپولیس و اعضای هیات مدیره، عنوان کرد: این تصمیمی است که در نهایت مجمع باید برای ترمیم هیات بگیرد بعد هیات مدیره نسبت به انتخاب مدیرعامل تصمیم بگیرد. موضوع در دست بررسی است.
علی‌نژاد درباره انتخاب ریاست فدراسیون‌ها و اینکه صلاحیت نامزدها آمده یا خیر، گفت: صلاحیت‌ها کامل نیامده اما برای اینکه شرایط تبلیغاتی یکسان باشد چیزی اعلام نکردیم و بعد اسامی را اعلام می‌کنیم.
وی در پاسخ به سوالی دیگر مبنی بر درخواست تعویق انتخابات کمیته از سوی برخی فدراسیون‌هایی که انتخابات‌شان برگزار نشده و نمی‌توانتد در انتخابات کمیته شرکت کنند، خاطرنشان کرد: باید درخواست به هیات اجرایی کمیته واصل شود و تصمیم‌گیری شود. اگر هیات اجرایی تصمیم بگیرد ما حمایت می‌کنیم. مخالفتی نداریم.
معاون وزیر ورزش در پاسخ به این‌ سوالی در مورد شرایط فدراسیون ژیمناستیک گفت: اتفاقاتی افتاد و بعضی افراد که برای ما ناآشنا نیستند موضوعاتی به مراجع بین‌المللی انتقال دادند و حساسیت کار بالا رفت. با هماهنگی با کمیته ملی المپیک و اعضای مجمع که رکن اساسی هستند، تصمیم گیری خواهیم کرد. همین طور از برخی اعضای مجمع نامه‌‌هایی برای مجمع فوق‌العاده دریافت کردیم. منتطر هستیم با ارزیابی از درخواست‌ها اقدامات بعدی را انجام دهیم.
انتهای پیام/
يکشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۷
کد مطلب: 24226
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *