800
۱
پس از هفت روز؛

کاروان راهیان نور سراوان از سرزمین ایثار و از خودگذشتگی بازگشت

فرمانده سپاه شهرستانی سراوان گفت: کاروان ۸۰ نفره از بسیجیان سراوانی پس از سفر معنوی و بازدید از مناطق جنگی و عملیاتی غرب کشور (کرمانشاه) به سراوان بازگشت.
کاروان راهیان نور سراوان از سرزمین ایثار و از خودگذشتگی بازگشت
علی ثمره حسینی در گفتگو با خبرنگار شستون بیان کرد: ۸۰ نفر از بسیجیان سراوانی در قالب کاروان راهیان نور با دو دستگاه اتوبوس به مراسم سی و چهارمین سالگرد ارتحال ملکوتی امام خمینی(ره) به تهران اعزام و سپس عازم مناطق جنگی غرب کشور شدند.

وی افزود: بسیجیان در این اردوی هفت روزه از مناطق جنگی و عملیاتی بازی دراز، یادمان شهدای مرصاد و پاوه در کرمانشاه بازدید کردند و از نزدیک با رشادت‌ها و جانفشانی‌های رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس آشنا شدند.

فرمانده سپاه شهرستانی سراوان خاطرنشان‌کرد: سپس کاروان راهیان نور جهت تجدید میثاق با آرمان‌های شهدا و سردار سرافراز اسلام و جبهه مقاومت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در کرمان توقف کردند و بر مزار ایشان حضور یافتند.

ثمره حسینی اذعان کرد: اعزام اقشار مختلف مردم به مناطق جنگی کشور با هدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و آشنایی با رشادت‌ها و جانفشانی‌های رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس و تقویت باورهای دینی و انقلابی در فصول مختلف سال و با همکاری معاونت اردویی سپاه انجام می‌شود.

وی تصریح کرد: برگزاری اردوهای راهیان نور به منظور بازدید از یادمان‌های شقایق‌های گلگون کفن و پرستوهای گمنام، آشنایی با رشادت‌های دلیرمردان ایرانی در دفاع از این مرز و بوم برای برافراشته نگه داشتن پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران در تقویت و ترویج فرهنگ تعاون، فداکاری و شهادت طلبی بسیار موثر است.  

انتهای خبر/
شنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۹:۵۳
کد مطلب: 26546
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *