800
۰
مدیر شبکه بهداشت و درمان سیب و سوران خبر داد:

اهدای بیش از ۲۰۰۰۰۰۰۰۰۰ ریال تجهیزات پزشکی به سیب و سوران

مدیر شبکه بهداشت و درمان سیب و سوران گفت: بیش از ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال تجهیزات پزشکی به شبکه بهداشت و درمان سیب و سوران اهدا شد.
اهدای بیش از ۲۰۰۰۰۰۰۰۰۰ ریال تجهیزات پزشکی به سیب و سوران
ایوب کرد تمینی در گفتگو با شستون از اهدای تجهیزات پزشکی به شبکه بهداشت و درمان سیب و سوران خبر داد و افزود: موسسه خیریه افق نور هدی یکی از موسسات شاخص در زمینه بهداشت و درمان است که تجهیزات نامبرده توسط نکوئیان خیر گرانقدر اهدا و توسط نماینده این موسسه به شبکه بهداشت و درمان سیب و سوران تحویل شد.

همچنین محمد جواد کیخا فرزانه مدیر سازمان‌های مردم نهاد و خیرین سلامت دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: خیرین گرانقدر نقش به‌سزایی در کمک به ارتقای شاخص‌های بهداشتیو درمانی دارند و اقدامات این عزیزان در حوزه شهرستان سیب و سوران که شامل احداث ساختمان‌های واحد رادیولوژی، پایگاه اورژانس و تجهیز واحد دندانپزشکی هست قابل تحسین و تقدیر است.

وی ادامه داد: علاوه بر پروژه‌های ساختمانی بالغ بر ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال تجهیزات پزشکی شامل دستگاه مانیتورینگ، فشارسنج‌های دیجیتالی و عقربه، گوشی معاینه، دستگاه گلوکومتر، کپسول اکسیژن، تب سنج، چارت بینایی سنجی و ...نیز به شبکه بهداشت و درمان سیب و سوران توسط خیرین گرانقدر اهدا شد.

انتهای خبر/
شنبه ۲۶ اسفند ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۰۰
کد مطلب: 27384
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *