800
۰
رئیس جمعیت هلال‌احمر سراوان خبر داد:

آغاز فعالیت خدمات نوروزی سال ۱۴۰۳ جمعیت هلال‌احمر در سراوان

رئیس جمعیت هلال‌احمر سراوان از آغاز خدمات نوروزی سال ۱۴۰۳ در این شهرستان خبر داد.
آغاز فعالیت خدمات نوروزی سال ۱۴۰۳ جمعیت هلال‌احمر در سراوان
قاسم جهان‌دیده در گفتگو با شستون از آغاز فعالیت طرح ملی خدمات نوروزی سال ۱۴۰۳ جمعیت هلال‌احمر در سه قالب خدمات بشردوستانه مرکز امور جوانان، امداد و نجات نوروزی و پویش هلال رحمت خبر داد.

وی افزود: مرکز امور جوانان هلال‌احمر سراوان با برپایی ایستگاه خدمات بشردوستانه در طرح مذکور در سه محور راهنمایی مسافرین نوروزی و بازدید از مناطق گردشگری، ایجاد فضای دوستدار کودک و فضای شاد و مفرح کودکانه، پویش ملی بهرفت بهبود رفتارهای ترافیکی و ترغیب رانندگان به قوانین راهنمایی‌ورانندگی و خدمات فرهنگی به مناسبت ماه مبارک رمضان فعالیت می‌کند.

رئیس جمعیت هلال‌احمر سراوان ادامه داد: حوزه امداد و نجات هلال‌احمر سراوان بااستعداد دو پایگاه امداد و نجات جاده‌ای و چهار خودروی آمبولانس و نجات و تجهیزات عملیاتی و امدادی در محور سراوان به خاش و محور مرزی سراوان به کوهک آمادگی لازم جهت امدادرسانی به حادثه‌دیدگان احتمالی حوادث جاده‌ای را دارد.

جهان‌دیده تصریح کرد: علاوه بر دو حوزه جوانان و امداد و نجات، مرکز امور داوطلبان نیز اقدام به اجرای پویش ملی هلال رحمت با استفاده از توان خیرین و داوطلبان و خانه‌های هلال و شناسایی نیازمندان در دو محور اصلی توزیع بسته‌های معیشتی و غذایی و برپایی سفره‌های افطاری به مناسبت ماه مبارک رمضان در بین مستمندان و نیازمندان در نوروز ۱۴۰۳ در کنار مردم خواهد بود.

انتهای خبر/
دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۰۷
کد مطلب: 27387
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *