800
۰
مسئول ستاد نوروزی شهرداری سراوان:

شهرداری سراوان آماده خدمات‌دهی به مسافران نوروزی زادگاه خورشید ایران

مسئول ستاد نوروزی شهرداری سراوان گفت: با‌توجه به‌فرارسیدن نوروز ۱۴۰۳ شهرداری سراوان تمهیدات و اقدامات لازم جهت رفاه حال مسافران و گردشگران نوروزی در زادگاه خورشید ایران را فراهم کرده است.
شهرداری سراوان آماده خدمات‌دهی به مسافران نوروزی زادگاه خورشید ایران
فرامرز امرا در گفتگو با شستون بیان کرد: سال نو را به همه مسافران و گردشگران نوروزی و همچنین همشهریان عزیز و گرانقدر تبریک عرض می‌کنیم، تقارن نوروز و ماه مبارک رمضان با بهار قرآن را به فال نیک می‌گیریم و تلاش داریم تا برنامه‌ها و اقدامات شهرداری سراوان را در راستای منویات مقام معظم رهبری که شعار سال را «جهش تولید با مشارکت مردم» عنوان داشتند پیش ببریم.

وی افزود: در راستای خدمات‌دهی به‌مسافران نوروزی، شهرداری سراوان امسال با قدرت وارد شده و به مسافران نوروزی و گردشگرانی که به زادگاه خورشید ایران می‌آیند خدمات‌دهی می‌کند.

مسئول ستاد خدمات نوروزی شهرداری سراوان تصریح کرد: از جمله این خدمات می‌توان به آماده‌سازی سرویس‌های بهداشتی جهت رفاه حال مسافران نوروزی، نورپردازی و روشنایی میادین سطح شهر، آماده‌سازی پارک بانوان جهت حضور پرشور بانوان و مسافران، افطاری به مسافران نوروزی و همشهریان گرامی در ستاد نوروزی اشاره کرد.

امرا ادامه داد: همچنین شهرداری سراوان در آستانه نوروز ۱۴۰۳ اقدام به رفع دست‌اندازها در خیابان‌های سطح شهر نموده و حضور شبانه‌روزی پرسنل شهرداری در محل ستاد نوروزی جهت راهنمایی و هدایت مسافران و گردشگران نوروزی و در اختیار گذاشتن راهنمای سفر از اقدامات دیگر شهرداری است.

وی اضافه کرد: امیدواریم تمامی مسافران و گردشگرانی که به شهر علم و فرهنگ می‌آیند خاطره خوب و خوشی را از این شهرستان با خود ببرند و زمینه حضور بیشتر آنها در سال‌های آینده باشیم.

انتهای خبر/
جمعه ۳ فروردين ۱۴۰۳ ساعت ۰۸:۴۶
کد مطلب: 27393
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *